Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Vstala z mrtvých a najednou má velkou chuť na krev. A pohřební službě její rodiny by se zrovna hodilo víc nebožtíků. No, to by v tom byl čert, aby se to nějak nezařídilo! (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

Michelle75 

všechny recenze uživatele

Docela příjemný hororový seriál, kde bych očekávala více dramatu a dočkala se spíše tragikomického nádechu. Jednotlivé postavy jsou velmi výrazné svým způsobem sympatické, navíc mi ta norština čím dál více ladí sluchu. Zajímavé jsou pro mě i interiéry a vkus v oblékání Norů, působí to jako u nás před revolucí a všimla jsem si toho již u vícero seriálů, tak nevím, jestli je  to tam opravdu takové. Každopádně humor jim nechybí. ()

DwayneJohnson 

všechny recenze uživatele

Dám si klidně druhou, nebo třetí sérii. Pokud samozřejmě vůbec nějaká bude. Tak moc se mi tenhle seriál líbil. Dost netradiční, krvavý příběh, prošpikovaný spoustou (ne)mrtvol, ale hlavně typicky severským, černým humorem, který jede jak dobře namazaný stroj. Za mě osm prstů z deseti, ty zbývají dva (snad) někdy jindy. ()

Reklama

RigorMortis 

všechny recenze uživatele

Na to, že severský humor je divný a na komédiách sa často nedá ani zasmiať som si už zvykol. Ani pri tomto som si často nebol istý, čo vlastne pozerám. Komédiu? Drámu? Horor? Všetko dohromady? Námet bol každopádne zaujímavý, herecké obsadenie sympatické, dýchala z toho atmosféra severu a aj ten suchý humor mal nakoniec niečo do seba. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Norové přistoupili k upírské tématice po svém,takže ten kdo se těšil na "klasiku" bude zklamán.Post Mortem totiž není horor,ale spíš lehce šáhlé černokomediální vztahově rodinné drama,kde je sice pár upírů (jakože dva) a pár lidí tu umře,ale to je všechno.Žádné bubání,žádné hektolitry krve,žádné upalování sluncem,prostě nic.Přesto...nebo možná právě proto...je to ale příjemná oddechová zábava,jejíž pokračování bych si dal s klidem...70% ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Nápad dobrý, herci slušní, ale nesedělo mi to. Tvůrcům se nepodařilo sladit žánry a ten komediální přesah mi vyloženě vadil. Ale hlavní potíž vidím v tom, že se tam toho prakticky moc neděje a dost často jsem se nudil. Své fandy si to najde a v rámci žánru se určitě jedná o osvěžení, ale pro mě to prostě nebylo. 40% ()

Galerie (32)

Reklama

Reklama