Epizody(6)

Vstala z mrtvých a najednou má velkou chuť na krev. A pohřební službě její rodiny by se zrovna hodilo víc nebožtíků. No, to by v tom byl čert, aby se to nějak nezařídilo! (Netflix)

M.i.k.e

Norové přistoupili k upírské tématice po svém,takže ten kdo se těšil na "klasiku" bude zklamán.Post Mortem totiž není horor,ale spíš lehce šáhlé černokomediální vztahově rodinné drama,kde je sice pár upírů (jakože dva) a pár lidí tu umře,ale to je všechno.Žádné bubání,žádné hektolitry krve,žádné upalování sluncem,prostě nic.Přesto...nebo možná právě proto...je to ale příjemná oddechová zábava,jejíž pokračování bych si dal s klidem...70% ()

Untentrauer

Komedie, temná jako Darth Vader. Velmi povedený seriál, který v sobě mixuje snad všechny žánry - ale nebojte, autoři vše mistrně drží v naprosté rovnováze. Jemně vložený upírský sci-fi námět, se kterým si autoři opravdu zlehka pohráli nijak nevyčnívá a nic nepřekrývá. Seriál je napínavý, zábavný a dokonce i dojemný, má skvěle napsaný příběh plný zajímavých postav, které jsou dobře obsazeny a zahrány. Každý díl je velmi koukatelný. Nebojte se popisu a dejte tomu šanci - nebudete litovat. ()

iN

Šest správně seversky ulítlých dílů je v tomto případě tak akorát, aby nevymizel ten pocit, že jste si celý seriál celkem užili. Pak ke konci už těch náhod a zběsilých zakrývání zločinů bylo příliš, navíc mi vůbec není sympatická hlavní hrdinka - zato jejímu bratrovi bych věnoval samostatný spin-off :-) Prostě jedna série stačí; pokud budou další, tak díky, ale nechci aby to dopadlo jako The Sinner. ()

Morholt

Nápad dobrý, herci slušní, ale nesedělo mi to. Tvůrcům se nepodařilo sladit žánry a ten komediální přesah mi vyloženě vadil. Ale hlavní potíž vidím v tom, že se tam toho prakticky moc neděje a dost často jsem se nudil. Své fandy si to najde a v rámci žánru se určitě jedná o osvěžení, ale pro mě to prostě nebylo. 40% ()

Michelle75

Docela příjemný hororový seriál, kde bych očekávala více dramatu a dočkala se spíše tragikomického nádechu. Jednotlivé postavy jsou velmi výrazné svým způsobem sympatické, navíc mi ta norština čím dál více ladí sluchu. Zajímavé jsou pro mě i interiéry a vkus v oblékání Norů, působí to jako u nás před revolucí a všimla jsem si toho již u vícero seriálů, tak nevím, jestli je  to tam opravdu takové. Každopádně humor jim nechybí. ()