Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře. (Bontonfilm)

Mazarini odpad!

Dekuji CSFD za extra moznost hodnoceni : Odpad Film je petriho miska tupeho antitalentniho nehumoru, lidi co se na tom podileli scenaristicky a rezijne, by meli zmenit branzi. Filmari narazili na dno, ktere prorazili a nezastavili se u toho. Co se hercu tyce, stejne jako Stallone a jeho porno kariera, budou to mit uz navzdy jako memento, ktery je snad donuti netocit podobny sracky a nebrat scenare, ktery jim uz navzdy vypali na cele nalepku infantilniho kretena. Never go full retard ()

verbal odpad!

Tři tygři – jeden špatně hrající vesnický podnikatel, jeden bezcharakterní herec a jeden žinantní neumětelský přisírka, pěstovaný patrně na orgány, všichni tři svorně parazitující ve stínu rachitického blondýna s velkou hubou, bezesporu za posledních pár dekád nejzářivějšího to talentu nejen své degenerace. Bývali svěží, bývali ostří, bývali kreativní, bývali vtipní a v pandemenci si udělali solidní jméno i renomé. Jojo, parádní potenciál to býval. Pak však Čuba začala zběsile masově monetarizovat za každou cenu, pásová výroba zpoplatněných rychlokvašných trapkoskečů pro retardy pomalu zabíjela kreativitu i tah na branku, dobře rozjetá loď neutěšeně nabírala kurz směr prdel, pak ještě víc, ještě víc a ještě víc, až jako Opus gluteus uplácali snad nejděsivější a nejtrapnější mrdku od dob, co Sypal kradl Dagmaru. Mrdku, kterou klidně mohli alespoň trochu důstojně nechat tiše zaniknout na svém kanále vyhořelých pícnin pro hovada. Ale to oni ne, opojení slávou a pevnou vírou ve své tumory, jímž se rozštěpové přeci tolik chichotají, to naprudko narvali do kin! A to je morálně naprosto srovnatelné s tím, jako když zmrdečkové prodávají senilním babičkám za padesát litrů čínské hrnce v hodnotě dvou chujanů. Já vím, doba je zlá, žije tu s námi čtyřicet procent voličů ANO a třicet procent jiných solvin, čili na trhu audiovizuálních zvratků pro dementy je majoritní kupní síla, ovšem jsem toho názoru, že slušně vydělávat se stále dá i s grácií, bez kurvení vlastního dobrého jména, a nejen tím, že ze sebe děláte na Tytrubku totální čuráky a měňavky to zběsile lajkují. Jeden slavný režisér tohoto slzavého údolí si mi kdysi posteskl, že je nesmírně frustrující až kontraproduktivní snažit se v našich lůzrech a hnojích točit sysluplné, zábavné a inteligentní filmy, když ty pak skončí v zapomnění na placce jako podpěra hajzlu nějaké dělnické domácnosti, přičemž kina vyprodá Kameňák nebo nějaká furtdokolová řídká hnědá hmota s Langmajem a Hřebíčkovou. A taxe patologický hraboš Bertík dočkal svých patnácti minut jednoznačně vykozubované polní trávy, nadšeně spasené hýkajícím stádem bandaskářů, a mého upřímného pohrdání, Baroš si příznačně zaplatil film výhradně pro bandu Barošů a pustit k psaní scénáře dysgrafického Poláka (nápadně se to rýmuje s Trapák) s těmi jeho veskrze špatnými až ubohými provorepublikovými „ondoň“ frky, jímž se nesměje už ani moje senilní babka, taky nebyl dvakrát dobrý nápad. Nejen, že jste mě, kokoti, nasrali, ale co je horší a téměř nemožné, hlavně rozesmutněli, jak jste elegantně a bez skrupulí dokázali pro mamon a pomíjivé výsluní spláchnou do hajzlu léta satanolibé dřiny. Štefo, Ti říkám, pal od tama do piče dřív, než promr(h/d)áváním talentu přibereš na Norbertovu porážkovou váhu. Já vím, že jste gayfriendi a být „velkým uměleckým ředitelem“ na Titaniku je dozajista děsně významná funkce, která nejednomu mlíčňákovi zamotá hlavu a přidá na důležitosti, ale tahá Tě to k ledovci a všem je na první pohled jasné, že bez Tebe by byl Mír akorát tak válkou pár provinčních neumětelů o přežití. A pane Křižka, ruku na koule, opravdu jste měl po Vašich předchozích solidních počinech tak nutkavě zapotřebí pomazat se hovnama??? () (méně) (více)

Tosim

Tři tygry mám hodně rád, ale tenhle film trpí klasickým problémem snímků, před nimiž byly pouze skeče - je natolik řídký, že neutáhne regulérní příběh. Vtipné dostatečně, herecky "klasicky Mírovské", bitky a podobně nečeské věci natočeny s přehledem. Camea spíš trapná (Kalousek) a dost zbytečné výplně. ()

Enšpígl

Tři tygry miluju, ale na streamu, to je jejich místo a tam jsou kingové humoru, ale tohle tak zoufalé scénaristické tápání a navíc ten humor byl takovej mimo výseč, zatímco ve streamech, kde se nemusí pracovat na postavách a jede se, tak tady to bylo jako když jdu na houby, ale sbírám jehličí a myslím si, že se dobře najím. Dám do Ovy alespoň jednu hvězdu, ale asi je to jen za tu 80 vhs nádheru na začátku v tom kutlochu. ()

Malarkey

Tak tohle je úlet jak hovado. Doslova, JAK HOVADO. Jinak to snad ani nazvat neumím. Kdybych ale tvrdil, že jsem se místy fakt nezasmál, tak to bych taky pěkně kecal. A to úplně nechci. Nejlepší scény jsou pak z Polska. Tyhle narážky mezi státy (a navíc sousedními) se asi nikdy neomrzí. ()

Rimsy

Dětinská crazy road movie jede až příliš na volnoběh a sází na prvoplánovou ztřeštěnost svých figur bez hlubšího propracování dialogů i scénáře. Pokud nejste takoví fanoušci Tří tygrů, abyste potřebovali vidět šilhání Štěpána Kozuba na velkém plátně, raději se filmu vyhněte. Více zde. ()

B!shop

O zadnou pecku se sice fakt nejedna, ale uprimne, cekal jsem daleko vetsi pruser. Trem tygrum slusi samozrejme daleko vic kratky skece, idealne improvizovany, ale i tady se da zasmat. Prekvapive ani moc ne u jejich klasickejch foru, ktery uz byly stokrat zopakovany v jejich skecich, tady se u nich clovek pousmeje mozna tak poprvy, ale kdyz se to ve filmu opakuje po desaty za pul hodiny, zacne to uz bejt spis lehce otravny. Naopak novy veci/novy postavy dovedou obcas slusne pobavit. Dej je sice slepenec scen s jednoduchym dejem, ale hlavu a patu to s primhourenym okem ma, navic film slusne odsejpa a akce je na cesky pomery docela v pohode. Moc jsem nepochopil, proc je v hlavni roli zrovna Milan s Votrubkem a jeste min rozumim tomu, proc si herci nestrihli vic roli, ale treba to souvisi s dalsima chystanejma projektama. Takze celkove docela fajn komedie se sympatickym obsazenim, silenejma hereckejma vykonama, vizualem vypadajicim lip nez 80% cesky produkce z poslednich let a par fakt perfektnima forama. Znovu uz bych si to asi nepustil, to si radsi dam nejakej jejich skec na Youtube, ale slusny 3* to da. ()

Mr.Apache

Konec přišel asi až moc rychle. A tím nemyslím konec tohohle filmu. V každém případě díky za ty cca dva roky zábavy, hoši. Byli jste fakt dobří. ()

Arx

Na můj vkus až moc jednoduché, hloupé a zřejmě nejsem (díkybohu) na takové mentální úrovni jako tvůrci abych se hodinu a půl smál tomu, že někdo šilhá. Bez obsahu, bez humoru, stojící na velmi plytkém ději = ztráta času. ()

Djoker

Tři Tygři tvořili i během pandemie, takže se rychle stali fenoménem. Vtipné skeče si konzumenty najdou lehce a v depresivním období to platí dvojnásob. Vydávat hodinu a půl dlouhou reklamu na losy od Sazky prokládanou šilháním a šišláním za film je však hodně za hranou. Navíc chybí to nejdůležitější. Naprosto absentuje humor a dokonce i ortodoxní fanoušci výrazně ubrali na hodnocení. Jedna za Kalouska s Barošem. ()

ditrue

| 60% | YouTube kanál Tří Tygrů jsem nikdy extra nesledoval, ale jejich humor mám rád i když mi né vždy sedne. Tady dostaneme to samé ve filmové podobě s vyšší produkční hodnotou, pár akčními sekvencemi a propojené jednoduchým dějem, který nás zavede hned do několika států. Navíc potěší easter eggy pro bystré diváky v podobě různých odkazů na kultovní filmy, slavné herce, použití Wilhelm screamu, superhero landing nebo cameo rolí slavných osobností. Přestože je to celé tak trochu hit and miss, kdy některé scénky fungují lépe než ostatní, většinou jsem se skvěle bavil, a to především díky Čubovi a Polákovi. Kozubova postava byla na mě už často dost přehnaná, ale i on v některých situacích zazářil. Celkově jsem hrozně rád, že i něco takového má šanci u nás vzniknout a dostat se do kin, protože tohle a podobné projekty přesně potřebujeme pro ozvláštnění české komediální filmografie. A je super, že tady máme schopnou partu ukazující svérázný ostravský humor v docela povedené formě. ()

3DD!3

Svázat tygry filmovým formátem nebyl dobrý nápad. Jejich hlavní síla je v improvizaci a i když sem tam vykoukne dobrý, vtipný moment jde většinou jen o tápání a ve finále jen o potřebu vydělat prachy, což na druhou stranu klukům rozhodně chválím. Mnohem raději bych ale viděl jak se Štěpán a Albert chopí neprovařených postav a zkusí něco nového a jiného, kde se můžou kreativně vyřádit. ()

Spiker01

Tři tygři se během covidu vyloupli v zajímavou sebranku, leč jsem nakonec moc jejich skečů neviděl a znal je spíše z talk-shows. Předem jsem byl varován, že od filmu mám čekat ten nejpřízemnější humor a tak se také stalo. Ale celkem mi to sedlo, jen to nebylo hodno celovečerní stopáže a kolem půlky se to docela dost táhlo. Albert byl nejvíc top a měl nejvděčnější roli, Štěpán je vtipnější spíše v civilu, třebas příště. Ps : pobavilo několik zcela šokujících cameí. ()

castor

Křupanství dostalo zelenou. Hned po pár minutách se projevilo několik nešvarů, vypíchnu dva: mnohým postavám nebylo rozumět (nejen zvukař by zasloužil přes prsty) + musíme „nás“ za každou cenu protlačit do celovečeráku. Aneb co funguje na divadelním jevišti či ve formátu videí na YouTube, mělo zůstat v divadle a na internetovém serveru. Film je jiná liga a to pánové jaksi nepochopili. Otravné žvatlání Štěpána Kozuba a mizerné hraní ostatních… Až takové dno jsem nečekal. ()

LiVentura

Občas jsem se zasmál, ale zdá se mi, že Tři tygři už se začínají opakovat a klesá jejoch úroveň zábavy. Jako skeče dobrý, ale celovečerák???! ()

filmfanouch

Improvizační show Tři tygři nejspíš není nutné představovat. Kvarteto ve složení Albert Čuba, Štěpán Kozub, Robin Ferro a Vladimír Polák na sebe za poslední roky dokázali vyvolat dostatek pozornosti, dopomohl jim k tomu i populární seriál sKORO NA mizině, který definitivně z Divadla Mír udělal výrazně vyhledávané divadlo a z jejich hlavních hvězd (právě kvarteta Tři tygrů) udělat hvězdy. Plány na celovečerní Tři tygry se ovšem mohli zdát podivné. Celá show ostatně stojí na improvizaci, nevyzpytatelnosti a výrazné kreativitě za pochodu. I když se dá poté počítat s tím, že se při natáčení nejspíš dostatečně improvizovalo, film Tři Tygři ve filmu: JACKPOT ovšem tentokrát staví na příběhu. Dalo se ovšem čekat, že známé kvarteto opět bude sázet na šílený humor a zkoušet hraničit s vyloženou trapností, Tři Tygři ve filmu: JACKPOT díky tomu dokáží připomenout ty nejlepší bláznivé komedie z evropských zemí. A filmové dobrodružství Tři tygrů díky tomu působí jako svěží vítr v rámci lokální tvorby. Výsledný film se velmi snadno hodnotí, především i proto, že bude vyloženě záležet na tom, jak moc někomu humor známého kvarteta sedne. V režii Emila Křížky nicméně vzniká kříženec road movie, martial art filmu, gangsterky a ztřeštěné komedie, kde se do toho všeho zamotá Tomáš Magnusek, zabiják na odchodu Honza Dědek, Miroslav Kalousek nebo Steven Seagal. V součtu tak zbyde snadný pocit, že tohle prostě nikdo normální vymyslet nemůže. Typická sázka na humor, který hraničí s trapností, přitom všem ovšem dokáže být v jistých momentech skutečně zábavný. Vyloženou cílovkou ovšem v součtu přeci jen zůstávají ti, kteří u improvizačních skečů Tři tygrů smíchy nedokážou popadnout dech.  Celý příběh je poskládán gagy a epizodami, které jsou sešité horkou jehlou. Překvapí akční scény s bojovým uměním, které mají v několika momentech velmi solidní choreografii (a to je přitom v zárodku jasně v plánu se martial arts filmům vysmívat), nezklame především ústřední kvarteto, které nepřišlo o své komediální nadání a Albert Čuba, Štěpán Kozub, Robin Ferro i Vladimír Polák díky tomu nadále zůstávají zábavní a to i přesto, že to v jistých místech přeci jen tak koketuje s tupostí, a sem tam i zvrhlostí, která dokáže připomenout například filmy bratrů Farrellyů (Blbý a blbější, Já, mé druhé já a Irena, Něco na té Mary je). I ve svých tupějších a zvrhlejších pasážích ovšem dokáží filmoví Tři Tygři fungovat jako film, který dokáže u diváka evokovat různé typy emocí. Pak jen sjede na tom, zda divákovi dvakrát sejde na tom, že je tam toho všeho přeci jen moc a v jistých případech je to tam z nějakého neznámého důvodu (mrk mrk zakladateli TOP09).  Některé momenty mají něco do sebe (příhoda s církví, souboj ve stylu Mortal Kombat), některé už tolik ne. Jde z toho ovšem přeci jen cítit zručná tvůrčí ruka, která očividně tak trochu zkouší možnosti. Tři Tygři ve filmu: JACKPOT je tak v součtu například nejspíš zůstávají tím českým filmem, který má nejblíž k Pěsti legendy nebo Cestě draka, poměrně slušně se daří prodávat i atmosféra (například z Dušana Sitka jde v roli mafiánského bosse v jistých momentech vyložený respekt), celé to ovšem především zůstává úmyslně bláznivou komedií, která nadále působí dojmem sebevědomí, ale především sebeuvědomění. Nikdo nejspíš nečeká, že se tu vytváří zásadní podívaná, filmoví Tři Tygři přesto strkají do kapsy většinu komediální lokální konkurence a skutečně dokáží předvést, že střelenost a divokost jsou někdy sami o sobě klíčem k úspěchu.  I přes produkční limity, koketování se snesitelností a narušení kouzla původního konceptu Tří tygrů jsou filmoví Tři Tygři poměrně fajn komediální podívanou, která dokáže pobavit, předvést, že v Divadle Mír jsou opravdu talenti a jejich někdy zvrácený smysl pro humor někdy přináší vyloženě zralé ovoce. Snadno by se možná chtělo víc a a Tři Tygři ve filmu v jistých momentech spíše působí jako trenažér tvůrčích možností do budoucna, přesto jde o ten typ filmu, který u nás vzniká málokdy. A to samotné kvarteto pořád umí a navíc očividně neztratilo lehce avantgardní ambice..... Viděno v kině: 2x () (méně) (více)

Big Bear odpad!

Tři tygry mám (nebo měl jsem) rád. Stejně jako potkat tygra v našem lese je jistě zajímavým zážitkem, stejně tak do našich (bohužel) stojatých vod zábavy vtrhla tahle parta z divala Mír a pořádně je rozkarbovala. Místy to způsobilo smrádek, ale místy se ukázala i místa s čistou vodou. Ne vše co patra předvádí mi sedí, ale umím si v tom najít to, co mi nesmrdí trapnem. Co nevoní mě, může ale vonět jinému a oni své diváky mají. Jejich skečí je plný youtube a tak tohoto  znalý divák s radostí zjistí, že filmové postavy Jackpotu  jim nejsou tak neznámé. Skoro na mizině během covidu je pak myslím přiblížil širšímu spektru diváků a stali se slavnými. Leč, s jídlem roste chuť. Rozkarbovat místní kachňák je jedna věc, ale snažit se stejným způsobem zafungovat celoplošně díky celovečernímu filmu dlouhému hodinu a 47 minut! -- to už chtělo pořádnou dávku sebejistoty. Milovníci improvizace z divadla Mír ji zřejmě měli. Tři tygři ale nejsou Moty Pythons aby ze skečů (v tomto případě ještě hodně špatných) byli schopni udělat film, který by nebyl jen 107 minutami trapnosti a pitvoření se. Tady to za mne dopadlo naprosto tragicky. S úžasem čtu, že uživatel LION-MR.T byl na tom v kině  6x a víckrát to už nestihl... Uh...  No tak já to dal jednou s vypětím všech sil a to jak fyzických tak psychických. Proč fyzických? Zkuste držet ve zvednuté pravé ruce DO od televize s prstem na tlačitku power 100 minut s chutí to vypnout a dávat při tom filmu stále šanci se rozjet. Grantuji vám, že u prvního závěrečného titulku vám ruka mrtvá klesne na klín sama ... Kucí, tohle se vám fakt nepovedlo - ODPAD ()

playboxguest

O Třech Tygrech jsem nikdy neslyšela a tak mě do kina dostalo jen doporučení kamarádky, která furt říkala, jak je to super komedie, u který se řezalo celý kino a je škoda nezajít. Po návštěvě kina musím konstatovat, že jaksi nepobírám, kam se český humor spolu s Vyšehradem a trailerem na Párty Hárder ubírá a co se dnešním divákům líbí a dokážou se u toho od plic smát a opakovaně plnit kinosály. Ani tři dobré fóry (rozbité losy, tutaj a need for speed) nezachrání to, že půlka filmu jsou trapné bitky o ničem a zbytek jsou jakž takž na sebe poslepované scénky, které dokážou i připravit na něco velkého, co by mohlo opravdu (po)bavit, aby to pak autoři zase strmě poslali k ledu (kostel, chatka v lese). A jelikož mi u sledování tohohle filmu bylo chvilkama i hodně trapně, tak si nakonec říkám, že jsou-li lidé schopní označovat Jackpot za komedii roku, pak jde naše kinematografie hodně po hlavě do pr*ele. A Vyšehrad byl v porovnání s tímhle vlastně zlatej a o dost zábavnější. ()

Allien.9

Bála jsem se, hodně jsem se bála, protože i když jsou "Tři tygři" schopni plodit neskutečné perly, jsou také schopni přijít s totální žumpou. "JACKPOT" je (díky bohu!) až překvapivě mírný a fekálního & sexuálního humoru je v něm opravdu minimum, což si podle mě (bohužel!) naplno vykompenzují v chystaném filmu "Vzestup a pád Jugoslava Vavary". Ale kdo ví, třeba... nope, Vavara je vždycky fekál, bude to průser.;-) V prvním celovečeráku nicméně "Tři tygři" opět dokazují, že Češi mají potenciál pro točení akčních filmů, jen jsou líní a bez nápadů. Herecky jako již tradičně výborné (především Čuba a Kozub), vizuálně jako již tradičně profi (kameraman a střihač holt svoji práci ovládají), dějově nic originálního, ale to se dalo čekat již podle traileru. Suma sumárum, za mě cool překvapení, které alespoň lehce prohráblo stojaté vody českého filmu. Objektivně 4*, pátou hvězdu (při)dávám za směšně nízké hodnocení. To tu nikdo nechápe nadsázku a lásku ke kravinám? ()