SMG4 Movie: Meggy's Destiny

všechny plakáty
Krátkometrážní / Animovaný / Akční
Austrálie, 2020, 44 min

honajz2

Kdyby mi to bratr pořád nedoporučoval, nejspíš bych se na něco takového v životě nepodíval, protože tohle na mě prostě bylo moc "undergroundové". Postavičky (povětšinou - v jedné části se zde střílí hromada Sépiáků ze Spongeboba... nechápu proč zrovna on, ale ok, no...) z Maria v příběhu ze světa, jehož funkčnost jsem absolutně nepobíral a celé je to o Meggy, nejspíš jediném člověku v tom městě, která svojí mrtvé sestře slíbila, že za ni vyhraje Splatfest. Meggy se zjevuje její sestra, zjevuje se jí i její (asi?) zlé já a do toho všeho má tým přátel, který se jí hodně snaží pomoct. Postavy říkají hlášky z her, seriálů nebo memy (některé, jiní jen mumlají) a do toho jedou titulky ukazující, co jakoby opravdu říkají. Chvíli je to drama, chvíli akční, chvíli komedie, kupodivu nemůžu říct že bych se u toho bůhvíjak nudil a vtipné to skutečně chvílemi je, dokonce i nějaký jasný děj s jasným koncem to má - jen to prostě není pro mě. Je to celkem dobré, co můžu posoudit, ale já tohle fakt asi nedocením. Lepší 3* jsou asi maximum co můžu dát. ()