Reklama

Reklama

Zorro

(seriál)
Dobrodružný / Rodinný / Western
USA, 1957, 30 min

Hrají:

Guy Williams, Gene Sheldon, Don Diamond, George J. Lewis, Nestor Paiva, Vinton Hayworth, Henry Calvin, Britt Lomond, Jan Arvan, John Litel (více)
(další profese)

Recenze (2)

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Seriál, ktorý bol kedysi (začiatkom deväťdesiatych rokoch) jednou z vlajkových lodí Disney. Odľahčená verzia príbehu Zorro, v hlavnej roli so sympatickým Guy Williamsom. Vo vedľajšej roli zaskvel najmä Gene Sheldon. Osobné hodnotenie: 73% (***) ()

Courtemanche 

všechny recenze uživatele

Některé filmy asi v Čechách nedávali v televizi nebo co, jinak nevím proč jsem zase ten první kdo píše k tomu komentář. Ale psát musím. Je to totiž nejlepší film o Zorro. Ať už mluvíme o filmu anebo o seriálu. Není to jen o příběhu, ale taky o herce, kdo jak ztvární svou roli, jak do toho pasuje, co umí z toho vytáhnout. Sem-tam jsem viděl novější verze, filmy celovečerní. Dá se najít kvalitní, ale nad tohle ani jeden. Těžko někdo v budoucnosti předčí Guya Williamse. 5/5 ()

Reklama

Galerie (62)

Související novinky

Zorro dostane novou verzi

Zorro dostane novou verzi

10.12.2020

Jen co filmař Robert Rodriguez (Alita: Bojový anděl, Sin City – město hříchu) sklidil chválu za svoji čerstvou epizodu seriálového Mandaloriana, oznámil tvůrce ještě spolu se svou sestrou… (více)

Reklama

Reklama