Zorro (TV seriál)

Dobrodružný / Rodinný / Western

USA, 1957, 30 min

Guy Williams, Gene Sheldon, Don Diamond, George J. Lewis, Nestor Paiva, Vinton Hayworth, Henry Calvin, Britt Lomond, Jan Arvan, John Litel, Romney Brent, Charles Korvin, Than Wyenn, Joseph Calleia, Mary Wickes, Joseph Conway, BarBara Luna, Jean Willes, Cesar Romero, Vito Scotti, Kermit Maynard, Elvera Corona, Madeleine Taylor Holmes, Eugenia Paul, Richard Reeves, Michael Pate, Annette Funicello, Patricia Medina, Everett Sloane, Harold J. Stone, Neil Hamilton, Ted de Corsia, John Dehner, Eduard Franz, William Schallert, Dan Blocker, Paul Picerni, Perry Lopez, James Griffith, Ray Teal, John Doucette, Richard Deacon, Ken Lynch, Frank Wilcox, Don Beddoe, Robert Warwick, H.M. Wynant, Peter Brocco, Mort Mills, Dale Van Sickel, Dennis Moore, Ross Martin, Charles Wagenheim, Douglas Kennedy, Dick Wessel, George Keymas, Lane Bradford, Myrna Fahey, Ric Roman, Frank Yaconelli, Lisa Gaye, Pat Hogan, Al Haskell, Jack Tornek, Rico Alaniz, Edward Colmans, Alex Montoya, Cactus Mack, Buddy Roosevelt, Henry Wills, George DeNormand, Jonathan Hole, Peter Mamakos, John Zaremba, Charles Horvath, Booth Colman, Rick Vallin, Cosmo Sardo, Arthur Space, Paul Dubov, Joan Shawlee, Bud Osborne, Sebastian Cabot, Anthony Caruso, Paul Richards, Carlos Romero, Argentina Brunetti, Amzie Strickland, Phil Schumacher, Tom Pittman, Richard Devon, Eugene Iglesias, Yvette Duguay, Michael Forest, Fintan Meyler, Don Haggerty, Rodolfo Acosta, Henry Rowland, Edgar Barrier, Dick Crockett, Gloria Castillo, Carlos Rivas, Ken Terrell, Jay Novello, Joe Dominguez, Herschel Bernardi, Al Ruscio, Peter Adams, Richard Benedict, Wendell Holmes, Myron Healey, Noel De Souza, Pepe Hern, Oliver Blake, Mickey Golden, Robin Hughes, Joan Evans, Arthur Batanides, Julian Rivero, Charles Stevens, Ralph Clanton, Eumenio Blanco, Joe Phillips, Sol Murgi, Robert Crawford Jr., Kay E. Kuter, Charles Soldani, Paul Wexler, Howard Wendell, Victor Romito, Paul Cristo, Oliver Cross, Richard LaMarr, Milan Smith, Tom Steele, Zon Murray, Alex Gerry, Jonathan Harris, Jorge Moreno, Henry Corden, Bert Madrid, Gil Frye, Jeff York, Penny Santon, Craig Duncan, Wolfe Barzell, Nick Borgani, Rebecca Welles, Roberto Contreras, Joseph La Cava, Jim Bannon, Miguel Ángel Landa, Mack Williams, Hans Moebus

Některé filmy asi v Čechách nedávali v televizi nebo co, jinak nevím proč jsem zase ten první kdo píše k tomu komentář. Ale psát musím. Je to totiž nejlepší film o Zorro. Ať už mluvíme o filmu anebo o seriálu. Není to jen o příběhu, ale taky o herce, kdo jak ztvární svou roli, jak do toho pasuje, co umí z toho vytáhnout. Sem-tam jsem viděl novější verze, filmy celovečerní. Dá se najít kvalitní, ale nad tohle ani jeden. Těžko někdo v budoucnosti předčí Guya Williamse. 5/5(11.6.2014)