Amityville: Image zla

Amityville: A New Generation

Horor

USA, 1993, 90 min

• Jimmi

Zase podpriemerne pokracovanie ale tentokrat nastastie bez nutkania rozbit notebook pri pozerani ako to bolo pri sledovani The Amityville curse.Raz sa to pozriet da ale neviem si predstavit ze by som si to znova pustil. Pri tejto serii sa mi zda ze kazde dalsie pokracovanie je takpovediac "od veci" a nerozvyja moc pribeh z amityvillu a to sa mi moc nepaci.(26.8.2008)

"Zrcadlo, pověz mi..." zabije Keyes někoho nebo bude nuda? Nebude, sice jsme se v devadesátkách zabořili hluboko do bláta béčkových titulů, ale Amityville jede zběsile dál. Nemůžu soulasit s některými uživateli, že jde o naprostou nudu. Znám daleko horší snímky této dekády! Hodně jsem si užil Terry O´Quinna coby "vlasatého" detektiva :D 60%(20.7.2014)

• eraserhead666

Tak tentokrát je to zrcadlo, které se darem dostane k jednomu umělci. Dokud nedojde k rozplétání příbuzenské historie hlavního hrdiny, film docela ujde - zemřou nějací lidé, dojde na dobrou scénu s tancujícími démony (fakt povedené), jenže pak se hlavní hrdina začne pitvat ve své minulosti a "hledat" svého otce a začíná to být pěkná nuda, která se trochu rozjede zase až ke konci, ale jenom trochu. Svým způsobem je to docela patlanina s jedním/dvěma dobrými nápady. Abych parafrázoval Ingrid - jako hororový thriller by to snad i obstálo, jako součást Amityvillské série ne. Ale je to pořád koukatelnější a zajímavější než trojka.(11.1.2009)

• GOREGASM

V rámci Amityville série jde o to lepší, z toho co prokletý dům s rudýma očima vyplivnul. Nicméně brzděte nadšení, protože jde pořád o ryzí béčko, ve kterém se opakuje pro sérii klasická šablona, kdy prokletý artefakt všem zúčastněným zamotá hlavu a někdo o ní dokonce i přijde. Televizní rutina, která neoslní, ale ani nebolí. 35%(14.1.2016)

• kaylin

„Amityville: Image zla“ je další díl v sérii, kterou začínám mít velmi nerad. Od prvních dvou dílů je zde strmý pád dolů a další díly se topí v bahně nemohoucnosti. Nejsou schopny skutečně děsit, nejsou schopny čímkoli zaujmout a plácají se ve snaze vyprávět něco, co mnohdy ani nemá smysl vyprávět. Tady to umělecké prostředí malinko hororu pomáhá, ale zase ne tolik, bohužel.(12.2.2015)