poster

Amityville: Image zla

 • USA

  Amityville: A New Generation

Horor

USA, 1993, 90 min

 • GOREGASM
  **

  V rámci Amityville série jde o to lepší, z toho co prokletý dům s rudýma očima vyplivnul. Nicméně brzděte nadšení, protože jde pořád o ryzí béčko, ve kterém se opakuje pro sérii klasická šablona, kdy prokletý artefakt všem zúčastněným zamotá hlavu a někdo o ní dokonce i přijde. Televizní rutina, která neoslní, ale ani nebolí. 35%(14.1.2016)

 • kaylin
  *

  „Amityville: Image zla“ je další díl v sérii, kterou začínám mít velmi nerad. Od prvních dvou dílů je zde strmý pád dolů a další díly se topí v bahně nemohoucnosti. Nejsou schopny skutečně děsit, nejsou schopny čímkoli zaujmout a plácají se ve snaze vyprávět něco, co mnohdy ani nemá smysl vyprávět. Tady to umělecké prostředí malinko hororu pomáhá, ale zase ne tolik, bohužel.(12.2.2015)

 • PetrPan
  *

  Pro mě jednoznačně po Amityville Curse nejhorší zástupce amityvillské série. Zlo se nám tentokrát přestěhovalo do zrcadla, o nějaké kontinuitě s předchozími částmi se nám může zase jen zdát a tak tu máme příběh založený na minulosti domu v Amityville, kde se údajně již v 60. letech odehrály na chlup stejné vraždy jako v roce 1974. Hlavní hrdina fotograf Keyes jednoho dne potkává zvláštního bezdomovce, který mu daruje podivné zrcadlo. V tomto artefaktu z amityvillského domu se samozřejmě skrývá démonické zlo, které se pustí do vybíjené ( velmi nudné podotýkám a chudé - 3 mrtví) umělcových přátel do doby než se hrdina dokáže postavit tváří v tvář vlastní minulosti, na kterou zapomněl. Image zla je po celou dobu nezáživný a měl jsem problém neusnout, z letargie dokáže vytáhnout jen střípek čehosi zábavnějšího a to snové výjevy Keyese v blázinci a celkem pohledná Julia Nickson ( i něco málo ukáže ) , ale to je tak všechno. Jedna hvězda a ještě s odřenýma ušima.(1.1.2014)

 • Jimmi
  **

  Zase podpriemerne pokracovanie ale tentokrat nastastie bez nutkania rozbit notebook pri pozerani ako to bolo pri sledovani The Amityville curse.Raz sa to pozriet da ale neviem si predstavit ze by som si to znova pustil. Pri tejto serii sa mi zda ze kazde dalsie pokracovanie je takpovediac "od veci" a nerozvyja moc pribeh z amityvillu a to sa mi moc nepaci.(26.8.2008)

 • Rodriguez
  ***

  "Zrcadlo, pověz mi..." zabije Keyes někoho nebo bude nuda? Nebude, sice jsme se v devadesátkách zabořili hluboko do bláta béčkových titulů, ale Amityville jede zběsile dál. Nemůžu soulasit s některými uživateli, že jde o naprostou nudu. Znám daleko horší snímky této dekády! Hodně jsem si užil Terry O´Quinna coby "vlasatého" detektiva :D 60%(20.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace