poster

Amityville: Image zla

 • USA

  Amityville: A New Generation

Horor

USA, 1993, 90 min

 • eraserhead666
  **

  Tak tentokrát je to zrcadlo, které se darem dostane k jednomu umělci. Dokud nedojde k rozplétání příbuzenské historie hlavního hrdiny, film docela ujde - zemřou nějací lidé, dojde na dobrou scénu s tancujícími démony (fakt povedené), jenže pak se hlavní hrdina začne pitvat ve své minulosti a "hledat" svého otce a začíná to být pěkná nuda, která se trochu rozjede zase až ke konci, ale jenom trochu. Svým způsobem je to docela patlanina s jedním/dvěma dobrými nápady. Abych parafrázoval Ingrid - jako hororový thriller by to snad i obstálo, jako součást Amityvillské série ne. Ale je to pořád koukatelnější a zajímavější než trojka.(11.1.2009)

 • Hunter2222
  *

  Ako to už pri hororových sériách býva posledné diely sú dobré sračky. A inak tomu ani nie je tu. Bola tu už lampa a hodiny, teraz prišlo zrkadlo. A je to teda pekná zlátanina. Hrozné efekty, nuda prakticky celý čas, žiadne scény, ktoré by stáli čo i len za zmienku. Posledná scéna je síce dobre napätá, ale aj tak to končí ako vždy. Celá séria "Amityville": The Amityville Horror (1979), Amityville II: The Possession (1982), Amityville 3-D (1983), Amityville: The Evil Escapes (1989), The Amityville Curse (1990), Amityville 1992: It's About Time (1992) , Amityville: A New Generation (1993), Amityville: Dollhouse (1997), The Amityville Horror (2005).(26.6.2010)

 • Jimmi
  **

  Zase podpriemerne pokracovanie ale tentokrat nastastie bez nutkania rozbit notebook pri pozerani ako to bolo pri sledovani The Amityville curse.Raz sa to pozriet da ale neviem si predstavit ze by som si to znova pustil. Pri tejto serii sa mi zda ze kazde dalsie pokracovanie je takpovediac "od veci" a nerozvyja moc pribeh z amityvillu a to sa mi moc nepaci.(26.8.2008)

 • kaylin
  *

  „Amityville: Image zla“ je další díl v sérii, kterou začínám mít velmi nerad. Od prvních dvou dílů je zde strmý pád dolů a další díly se topí v bahně nemohoucnosti. Nejsou schopny skutečně děsit, nejsou schopny čímkoli zaujmout a plácají se ve snaze vyprávět něco, co mnohdy ani nemá smysl vyprávět. Tady to umělecké prostředí malinko hororu pomáhá, ale zase ne tolik, bohužel.(12.2.2015)

 • Rodriguez
  ***

  "Zrcadlo, pověz mi..." zabije Keyes někoho nebo bude nuda? Nebude, sice jsme se v devadesátkách zabořili hluboko do bláta béčkových titulů, ale Amityville jede zběsile dál. Nemůžu soulasit s některými uživateli, že jde o naprostou nudu. Znám daleko horší snímky této dekády! Hodně jsem si užil Terry O´Quinna coby "vlasatého" detektiva :D 60%(20.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace