Emanuela 2000: Bytost Emanuela

• USA Emmanuelle 2000: Being Emmanuelle (více)
všechny plakáty

Emanuelu požiadajú o pomoc pri pátraní po počítačových disketách, ktoré záhadne zmizli z istej agentúry. Má získať informácie od čudáckeho Harlana Onytza, ktorý vládne telepatickými schopnosťami. Kedysi v agentúre pracoval a v súčasnosti ho väznia pre podozrenie zo spoluúčasti na krádeži diskiet. Emanuela spolu so zamestnankyňou agentúry Amandou Kelloggovou naplánujú niekoľko akcií, ktoré však nevedú k odhaleniu pravých nosičov. Obe ženy využívajú predovšetkým svoj pôvab, ale aj nový vynález, ktorý umožňuje vstupovať do mysle ľudí a uvoľňovať ich sexuálne fantázie. Ako sa ukáže, Onytz neukradol žiadne diskety a všetko zinscenoval iba preto, aby sa opäť mohol stretnúť s Emanuelou, ktorú (márne) miluje! (oficiální text distributora)

Pohrobek odpad!

Tento příběh jsem tedy silně nerozchodil. Pochopil vůbec někdo o co tu šlo? A šlo vůbec o něco? Každopádně, pokud si někdo chce napravit své pošramocené herecké sebevědomí, měl by se dívat. Mluvím samozřejmě jen o těch scénách, ve kterých se má údajně HRÁT! Ale asi se to nemá hodnotit podle hereckých výkonů. Když jsem to viděl, byl jsem už pořádně unavený, a tak jsem možná přehlédl něco podstatného. Ještě tak dokážu říci, že takhle nevkusnou hudbu, jaká tvořila kulisu tohoto díla, neuslyšíte jen tak. ()