poster

Poslední zápas

 • Itálie

  The Last Match (The Mastiffs)

 • Itálie

  L'ultima meta

 • anglický

  The Last Match

Akční / Drama

Itálie / USA, 1991, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • J.Connor
  ***

  Koukat se na Poslední zápas dá, ale oproti predispozicím je to přeci jen zklamání. Uvažte: solidní a neotřelý béčkový nápad, italsko-americká produkce, béčkové obsazení jak víno (Silva, Napier, Borgnine, pro mě dosud neznámá kopie Roberta Daviho Oliver Tobias a samozřejmě oscarový herec Martin Balsam) a k tomu kombinace akčňáku, invazivního filmu a WIP, srdce trashera musí plesat. Bohužel to nefunguje až tolik, jak by mohlo, zejména kvůli občasné hře na vážnou strunu, která ale vzhledem ke zmíněným predispozicím vůbec není na místě.(10.10.2011)

 • TO
  ***

  Poslední zápas (The Last Match) – Krásná Susan se neprávem dostává do ženského vězení, řízeného sadistickým Henrym Silvou. Její otec spolu s fotbalovým trenérem Ernestem Borgninem naplánují přepad věznice kompletním fotbalovým mužstvem. Takže těžce ozbrojení fotbalisté v reprezentačních dresech vysvobodí Susan a zlikvidují vězeňskou pevnost – docela nářez, tedy pokud disponujete hodně velkým nadhledem. Nejcoolovejší scéna je rozhodně ta, když fotbalisté nacpou granát do míče, vykopnou ho na letící vrtulník a tím ho zlikvidují. 50%(5.2.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace