Komentáře uživatelů k TV seriálu (8)

• hirnlego

Blonďatá svině Andreas!§§ Jedna z pubertálních platonických lásek ♥(15.10.2009)

Němcům nestačí napodobovat americký akčňáky(Kobra 11...), ale i mexikánský telenovely. Čtyři protože to beru jako komedii(či parodii), pro ostatní kteří to berou vážně je to jen další stupidní telenovela.(25.4.2003)

Tenkrát jsem tohle žral a pamatuju si, že jsem si každý díl nahrával pro mamku, aby to mohla taky vidět a já se na to podíval znovu. Dneska bych se kouknul už možná jenom na pár dílů a připomněl si, vo čem tam vlastně šlo. No a už jsem si vzpomněl, proč jsem se na to vlastně tenkrát díval? Protože tam byly dobrý čubky...(22.1.2008)

V rámci žánru(soap opera) se o tom dá hovořit jenom v superlativech! Překvapivě vtipný dialogy a ucházející herecký výkony(hlavně Klaus Zmorek jako Rolf Stein)(13.11.2004)

• nessbeal

Romantické drama odehrávající se na písečných plážích na Mallorce.(13.9.2012)

• Koty

Takova telenovela poněmecku ve Španělsku a nebylo to tak špatné jako jihoamerické telenovely.(19.6.2008)

• mira007

Německá telenovela na španělském ostrově Mallorca. Nic víc, nic míň, ale moc exteriérů nečekejte. O milimetr kvalitnější než jihoamerické kousky, ale dnes těžko koukatelné víc než jen jako kuriozitu.(21.4.2018)

• Spectacle

Vtipné! Škoda, že se brali vážně!(15.3.2007)