Harlequin 12 - Návod k pomstě (TV film)

• Kanada

Michael Storey

John McCarthy

Kostýmy:

Jeanie Kimber

KONEČNĚ!!!!! Konečně HArlequinka která není vůbec špatná. FIlm má slušnej rozjezd a až ke konci ztrácí tempo, nicméně jsem se fakticky bavil a nenudil, a přitom jsem poslednímu filmu od HArlequineky nedával vůbec šanci. Ale pozor moje hodnocení berte jen v potaz k ostatním romantikám. Jinak by to byly asi 2*.(23.10.2010)

Trochu jiný formát filmu, než na jaký jsem zvyklá. Není to typický film typu Barrandova, musím uznat, že jsem od něj nic moc nečekala a překvapivě nebyl až tak špatný, chválím neuseknutý konec, napětí a zápletku, ale přesto mu něco chybělo, něco, co nedokážu jasně identifikovat. Na film jsem se podívala z jednoho prostého důvodu, knížky tohoto typu mám docela ráda, tedy když jsou k něčemu, naštěstí tuhle jsem neznala, takže nemůžu srovnávat a tím pádem ani vytýkat. Film je dobrý na ukrácení dlouhé chvíle, kdy nemáte co dělat, ale jako primární cíl bych si jej nevybírala.(4.2.2018)

Celkom fajn..(1.5.2009)

• st.verka

Na dopoledne, když venku prší dobrý. Můžete u toho i žehlit.(23.6.2009)

• Jeanne

Romantický film o kuchařce, co připravuje hostiny a žranice bohaté klientele ...zbytek není podstatný (PS - nestojí za nic)(1.12.2003)