Reklama

Reklama

The Girl Who Got Away

  • Velká Británie Mother
Trailer

Obsahy(1)

Po desaťročí pátrania je v roku 1998 polícia konečne na stope Elizabeth Caulfieldovej (Kaye Tuckerman), ženy, ktorá uniesla päť mladých dievčat a predstierala, že sú jej vlastné. Len jednému dievčaťu, Christine Bowden (Lexi Johnson), sa podarilo ujsť, ostatné štyri boli nájdené pochované na Cauldfieldovej pozemku. Po zatknutí a odsúdení si Cauldfieldová odpykáva zaslúžený trest, avšak po 20 rokoch ujde z väzenia s jediným úmyslom - dotiahnuť do konca to, v čom v minulosti zlyhala... (Arsenal83)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Takový ten thriller, který jakoby vypadl za kandaské televizní produkce. Nicméně i přesto, že to bylo hodně ucourané, dalo se na to dívat. Zápletka byla obstojná, jednou se režisérovi povedlo svést mě na falešnou stopu, což oceňuji, a i hlavní hrdinka, byť jsem si na ní musel chvilku zvykat, mi nakonec seděla. Pohodový průměr. 50% ()

bourec 

všechny recenze uživatele

Samozřejmě obsah vypadal dobře. Jenže po půlhoďce už víte, že to klasickej thrillerovej napínák nebude. Pak už sem si až do konce pohrával s myšlenkou, že scénář k filmu dostal do ruky Andrew Davis ve svý nejlepší formě. To znamená někde kolem Uprchlíka. Byla by to taková ta celkem chytrá, a odsýpající pecka, u který byste zapoměli, jakej je datum. No nic, pro mě byla tohle naprosto zoufalá trága, kterou dokoukat byl opravdu kumšt. 20%. ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele

Elizabeth Caulfieldová uniesla 5 dievčat z domovou ich rodičov, ktorých zavraždila a následne dievčatá držala násilím vo svojom dome. Prežiť sa napokon podarilo iba jednej z nich, Christine Bowdenovej. Teraz už dospelá Christine usiluje o adopciu 13 ročnej Lisy, ktorá podobne ako ona nemala šťastné detstvo a práve v tom čase sa dozvie o tom že počas eskorty z väznice sa podarilo Elizabeth ujsť...samotný príbeh by vôbec nebol zlý ak by mal o 20 minút menej a film skončil rozhovorom Jamieho Nwosu a Christiny pri kostole, pretože záverečný twist predchádzajúcemu twistu nepomohol. Okrem toho povinné korektné drísty, policajt černoch, rozvrátené rodiny (pochopiteľne iba ľudí bielej farby pleti) a zmiešaný afroamerický pár ktorému nepraje biela hlava rodiny, nečakane bývalý policajt. Hmlisto naznačíme ešte orgie detí, pochopiteľne v katolíckom kostole a človek pochopí 25% na čsfd, aj keď tých 5,0/10 z imdb je predsa len o niečo spravodlivejších nakoľko točia sa podstatne horšie filmy a  VÝRAZNÝ SPOJLER Christina zahrala dobre aj Katie... ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Nebolo to až také zlé, ako hovoria čísla, keď film sa nachádzal až v čiernych percentách hlboko pod 30%, teraz to je zatiaľ lepšie. Hlavne tie psychologicko-hororové pasáže vyšli a vlastne hneď úvod bol veľmi silný a navnadil na ďalšie pozeranie. V druhej polovici sa to spomalilo a natiahlo. Ale odpad to určite nie je. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Jsou dny, kdy mi žádnej film není dost dobrej a pitvám je a hledám v nich každou hnidu. A jsou dny, kdy mě vrchovatě divácky uspokojí nějaká lobotomizovaná kravina. Jako třeba teď. Nemůžu si pomoct, ale tohle byl z mýho úhlu pohledu (kterej zase vyplývá z mý momentální vstřícný nálady) nadprůměrně parádní thriller. Má hustě temnou atmošku, má výrazný a zajímavý postavy, má zápletku dostatečně záživnou na to, aby při něm divák (tedy já) nevejral do mobilu, a taky dostatečně retardovanou a průhlednou na to, abych nemusel moc přemejšlet, a mohl jen tupě zírat do bedny a žvejkat při tom nějakou šlichtu k večeři. Moje největší výtka směřuje k okamžiku, ve kterém jistá osoba zarazí druhé jisté osobě holou rukou ho lebky střep ze zrcadla, pak ho vytáhne a tý osobě s ním ještě zasadí asi dvacet nebo třicet bodnejch ran do horní části těla. Tak takovýhle věci jsou možný opravdu jenom ve filmu, v realitě by si člověk tím střepem leda rozpáral pazouru, kdyby ho chtěl zabodnout někomu do šišky. ()

Reklama

Reklama