Iveta po srážce s motorkou skončila v nemocnici, kde lékaři konstatovali, že čeká dítě. Je ale rozhodnutá podstoupit interrupci, s čímž rozhodně nesouhlasí matka Diana. Iveta je poté propuštěna z nemocnice, aby bojovala o titul MISS. Na přípravu má však jen jeden den... (Česká televize)

Arsenal83 odpad!

Horšiu paródiu na finále Miss som ešte nevidel. Odverklíkovanie textu zo strany všetkých, od Studenkovej až po Ferencovú. Neprirodzené a trápne, hlavne Ferencová tam pri tých devách vyzerala jak upratovačka z hostinca a nie ako konkurentka, no ona s mega krvavou jazvou pod hrudníkom je odrazu jedna z top favoritiek. Najviac zapamätateľný bol ale doktor gynekológ, ktorý pacientke povie, že nemá ísť na potrat, "lebo to je pičovina". Bez ohľadu na správny postoj, čo to je za slovník, čo sa vysiela v prime time nášho mienkotvorného média? ()

fabecc1222

Hodně vysluníčkovanej závěr, kde pravda a čistota duše musela vyjít na světlo a stejně tak se muselo pomrknout na správné společenské názory. Ještě ke všemu se v duchu Disney musí na samý závěr zpívat a tančit až do zbláznění. Vlastně ten Bouček tu byl snad i jako herec nejlepší. ()

BlackDemon

Rozbeh seriálu výborný, potom to začalo strácať dych. V príbehu čudné odbočky, občas silený humor. Posledná časť s Miss vyzerala ako povinná jazda, do ktorej sa všetci aktéri museli nútiť. Alžbeta - uvidíme, čo dokáže v pripravovaných projektoch, za mňa výraznejší Ondrík, ktorý si scény v ktorých hral kradol pre seba a ostatní nemali šancu. Celkovo však o žiadne výrazné dielo nejde, seriálu k diváckemu záujmu viac ako kvalita námetu a spracovania prospelo to, že sa o ňom masívne hovorilo a extrémne vianočné promo. ()

fafejt001

Za mne asi nejlepší díl.  Krásná písnička v podání postavy Ivety  a snesitelný  Ondrík.  Kdyby Kolečko více propracoval scénář  , mohl býti seriál o dost lepší.  Takhle slabší tři *** . Herci byli solidní  , hlavně hlavní  postavy ,  Iveta , Štěvo  , mama Ivety . Jen ten farář mi tam nesedl. Ale to je můj problém.  A V prvním díle  jsem rozuměl tak každému třetímu slovu.  Možná až  pátému . Pak už  to bylo o něco lepší. ()