LEGO Star Wars: Hrůzostrašné historky

• USA Lego Star Wars Terrifying Tales (více)

Po událostech Star Wars: Epizoda IX - Vzestup Skywalkera (2019) musí Poe Dameron a BB-8 nouzově přistát na sopečné planetě Mustafar, kde se setkají s chamtivým a podmanivým Graballou Huttem. Šéf zločinu koupil hrad Dartha Vadera a renovuje ho na první all inclusive luxusní hotel inspirovaný Sithem. Zatímco Poe, BB-8, Graballa a Dean (odvážný a statečný chlapec, který pracuje jako mechanik Grabally) čekají na opravu svého křídla X, vydají se hluboko do tajemného hradu s Vaderovým věrným služebníkem Vaneé. (JamesConnorG)

SeBig odpad!

Čekal jsem něco uplně jinýho. Nenechte se zlákat těma plakátama v galerii. Jsem dost nasranej, tudíž odpad. ()

ondraondra

Vtipnější než jsem čekal. Vůbec jsem se nenudil a příběh mi přišel dost originální. Dokonce mě to bavilo více než loňský vánoční speciál. Párkrát jsem se dokonce i zasmál nahlas a animace je taky na úrovni (když to porovnám s různými současnými Lego seriály). Další takové jednohubky si nechám líbit. Je docela smutné, že ze všech Star Wars animovaných počinů tohoto roku, mě nejvíce bavil právě Lego speciál. 7/10. ()

MiniMinion

Stejně jako u loňského Vánočního speciálu jsem se i tentokrát bavil. Jako malý jsem miloval kraťasy typu Bombad Bounty či The Hunt for R2-D2, takže tyhle nové polovečeráky působí silně nostalgicky, i když už to samozřejmě nemá to kouzlo svých předchůdců. Líbí se mi odkazy na různá zákoutí Star Wars kánonu i na jinou popkulturu (Shining, Lord of the Rings), Jake Green odvedl dobrou práci s imitací Poea (místy bych opravdu věřil, že poslouchám Oscara Isaaca), dobře vyvážili všechny tři hlavní éry Star Wars, dočkali jsme se i takového mini “What If…?” scénáře s temným Lukem, no a děti si snad z příběhu odnesou pár ponaučení a lekcí. Beru samozřejmě v potaz, že nejsem úplně cílový divák. 75% ()

soukyd33

No ty vole. Co to zase je. Nevím jestli se mám smát, nebo přemýšlet, kde je to už trapné. Animace Lego (Dobře známá.) Scény vtipné, ale ne pokaždé. Hvězdiček 3 ()