Devětatřicet

(seriál)
  • Jižní Korea 서른, 아홉 (více)
Drama / Romantický
Jižní Korea, 2022, 14 h (Minutáž: 70 min)

Epizody(12)

Tyhle tři nejlepší kámošky se na sebe už dlouhá léta můžou vždycky spolehnout. Na prahu čtyřicítky pak bok po boku řeší různé strasti a slasti, lásku i ztráty. (Netflix)

Pethushka

Když v něčem hraje Son Ye-jin, nemůže mě to minout. Když je to navíc seriál, platí to dvojnásob, protože tuhle holku si chci užít vždycky v co největší míře. Ani tentokrát mě svým výběrem role nezklamala. A to, že dostala za parťačku "nově objevený talent" Jeon Mi-do mě potěšilo ještě víc. Ty dvě mezi sebou měly fantastickou chemii a nejedou se jim podařilo mě rozbrečet. Příště ale prosím něco o trochu veselejšího. Seriál pro mě byl od začátku až do konce čtyřhvězdičkovou záležitostí... ()

alisa.upir

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Příběh se točí kolem přátelství na prahu čtyřicítky, vyrovnávání se se smrtí vašich blízkých, vztazích, adopci…. Krásné na tom je, jak je to krásně napsané, a jak jsou interakce mezi třemi hlavními postavami tak přirozené, že máte pocit, jako byste spíš někoho špehovali, než koukali na film. ()

kklepkaa

Díky Son Ye-jin de facto sázka na jistotu. S Jeon Mi Do měla úžasnou chemii a hodit ji do páru s Woo-jin Yeon... prostě paráda. Hrozně jsem si jejich scény užívala. Navzdory diagnóze jedné z postav žádné přehnaně citově vyděračské scény... tohle prostě Korejci na rozdíl od Američanů umí. Jen mi nějak úplně nesedl závěr seriálu. ()

bulinka

Čakala som, že to bude melancholické až depresívne. Dúfala som, že to bude ale ešte viac. Nejak sa to ku koncu vlieklo a preskočilo sa podľa mňa to posledné obdobie..Proste zrazu zomrela. Podľa mňa, keby do toho zakomponovali ozaj posledné štádium umierania a bolesti...atď .. tú reálnu stránku, ktorú ľudia nevidia...viac sa vcítili do Chan Young (Jeon Mi-Do) a dali jej viac priestoru, nabralo by to ešte viac na hodnote. ()

CaveRnDish

Na korejské seriálové standardy neuvěřitelně kvalitní dílo. Událost nemoci v terminálním stádiu nabízí tvůrcům mnoho příležitostí k emocionálnímu tlaku na diváka, ale tady se tomu dokázali vyhnout. Taková situace v životě je sama o sobě emotivní a existenciální, nepotřebuje žádné podpůrné projevy předváděného zoufalství. Všechny tři hlavní herečky, Son Ye-Jin, Jeon Mi-Do i Kim Ji-Hyun odvedly dokonalé výkony. ()