Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rykl s Karolínou tentokrát řeší nejen tajemnou vraždu muže, který podle všeho vedl mnohem zajímavější život, než doma své ženě přiznával, ale i vlastní složité vztahy. Rykl se totiž rozhodl jít na radu své psycholožky do sebe a zkouší s ostatními mluvit jako člověk. A hrozně mu to nejde. (TV Prima)

Recenze (6)

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Mno, vtipu opět ubylo. Přibyl patos a dokonce psychologické metody pomocí dětské lepicí pásky, díky níž polda rozmluví malého kluka - jak dojemné! Z Vietnamců se dělají vychytralí okrádači, nebo co? A samotný případ mi přišel nejen divný, ale i unylý, a kdo je pachatel napadne člověka hned, jak se objeví dotyčný/-á/-é na obrazovce, abych nespoileroval. Poněkud cynický Rykl, který se sice trápil, ale jinak bral život poněkud s nadhledem, se mi líbil víc. Nevím, jestli to bylo ve druhém dílu, nebo tady, ale trefování se do Poldy s Matáskem mne docela pobavilo. Btw, Sara Sandeva mi přijde, že moc neumí hrát, i když je pořád o parník lepší než Křenková a o jachtu lepší než Rambo dříve Voříšková. Jo, a absolutně nechápu, proč policajt v podání Šteindlera musí trpět foot fetišismem? ()

topi80 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Seriál má i světlé momenty, sem tam probleskne nějaký vtip (posazení manželky a milenky na jednu chodbu, abychom zjistili, jestli se znají). Jenže tvůrci se nás zřejmě rozhodli zatěžovat jakousi vztahovou linkou mezi Prachařem a tou holkou ze základky, které máme věřit, že jde o vyšetřovatelku. "Herecké" výkony jsou přímo hrůzostrašné, to, co předvádí Sandeva, by neprošlo ani na dětské besídce, a ti vrátní tomu nasadili korunu. Nakonec tam ten Prachař s jedním jediným výrazem "jsem sjetej, jsem imbecil, ale ten případ vyšetřím" vedle nich vypadá jako herec. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

V rámci seriálu určitě lepší průměr, Prachař tady ke konci pořádně perlí, vrah je zřejmě pro většinu očekávaný, ostatní postavy včetně vracející se matky naší mladé policistky nezajímavé. Ale jo, ušlo to. ()

Zajímavosti (1)

  • Epizoda se stala nejsledovanějším pořadem sobotního večera po 20:00. Premiéru vidělo 990 tis. diváků (15+), což byl zároveň nejlepší výsledek za celý den. (rublik05)

Reklama

Reklama