Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Rykl se rozhodl vzdát alkoholu, což má za následek jak nespokojeného Tondu, tak Ryklovu kolísavou náladu. Případ mrtvého majitele budovy, jehož očividně všichni nájemníci nenáviděli, i když tvrdí opak, mu proto pořádně hne žlučí. Karolína váhá, zda mu bude moci někdy plně důvěřovat. (TV Prima)

Recenze (2)

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pohodový a úsměvný díl, ve kterém už se začínají oba hrdinové špičkovat. Ano, sice chlastometr nám přestal chlastat a slušně vychovaná mladice nám začíná mluvit sprostě, ale pořád je tu vedle řešení případu vraždy chlapa ve výtahu dostatek místa na humor. Seriál se začíná slušně rozjíždět, tak uvidíme, jak to  bude dál. Tentokrát velká spokojenost. ()

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začíná mi poněkud vadit to vykrádání nápadů odjinud, třeba od Agathy Christie, ale zas na druhou stranu je v televizích předetektivkováno, a kde furt brát nápady, že? Kvůli tomu, že Rykl nepije, ubylo na zábavnosti a přibylo na jakýchsi náznacích psychologie, ten ironický a sarkastický humor zmizel. Jo, je tu pár hlášek, večeře u rodičů a sestra docela pobaví, policajtský žargon, no budiž, ale celkově už mě to tak nebavilo. ()

Reklama

Zajímavosti (1)

  • Čtvrtá epizody se stala nejsledovanějším pořadem sobotního večera, premiérové uvedení si nenechalo ujít 882 tis. diváků starších 15 let. (rublik05)

Reklama

Reklama