Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Tajemná zpráva od Lucie mění všechno. Vrah Ryklovy milované ženy je celou dobu na svobodě a on ho hodlá dostat za každou cenu. Netuší, jaké šílenství tím rozpoutá. Karolína se ze všech sil snaží svého kolegu na příkaz Koudelky krotit, zatímco tajemný vrah spřádá další plány. (TV Prima)

Recenze (4)

meda2016 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

..... Protože manželka tomu chtěla dát šanci, soustředil jsem se na vedlejší postavy. Zatím nejlepší empatická scénka předání izolepy chlapci v čekárně psycholožky. Tento 7. díl zápletkou slušný. Pánové Lichý a Štajndler, komicky nechutná dvojka. Někteří se zapomněli v minulých seriálech, někteří mají jen necelé minuty na obrazovce. Prostě takzvané nehratelé postavy. ..... A přátelé, pecka-na-konec by byla tehdy, kdyby poslal fotku Sandevy! ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tentokrát osobní linky jsou malinko do pozadí, prostor dostává starý případ, ve kterém byl odsouzen zřejmě nevinný člověk. A všechno dění kolem má spojení s vraždou Martinovy manželky. Díl, který vyvrcholení dostane až v dalším díle. ()

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tohle šaltrování se žánry a navíc v průběhu jedné krátké sezony nějak nechápu. Začalo to jako komediální či spíše parodický seriál, a najednou zde máme vážná témata, kde nejhumornější asi byly krabice s pizzami, do toho přepadení vietnamských večerek, kde se praly špinavé peníze, nečestní poldové a dvojka poldů, která by zasloužila už dávno suspendovat. Aspoň že Vašut si roli mafiána evidentně užívá. Naproti tomu Sandeva kromě házení kukuče měla něco zahrát a její etuda na opilou byla skutečně velmi tragická. ()

Zajímavosti (1)

  • Premiéru sedmé epizody zhlédlo 731 tis. diváků (15+). (rublik05)

Reklama

Reklama