• dogma97

Vždycky mi připadaly směšné scény, kdy umírající na smrtelném loži plynule hovoří, sdělí co má na srdci, aby v následující vteřině znehybněl a bylo po něm. V tomto filmu se to stalo třikrát. Tomu já říkám šmíra.(7.4.2016)

Milovníci této značky budou asi smutní...... Auta jen okrajově. Většina ze 140 min se věnuje životní cestě tohoto divného pavouka....Všechno to na mne jako celek působilo tak nějak .... No prostě tv produkce. Mihne se tu sice známá Formanova figurka Vincent Schiavelli v epizodce zástupce Fordu, ale to jen tak na okraj. Já zůstávám zklamán.... Čekal jsem větší vůni benzínu.Přeci jen to je Ferrari !!(7.1.2008)

Film ma nenudil. To že tu boli auta len okrajovo je sice smola ale toto bolo o inom. Ocenujem najma atmosferu rokov minulych, Masky a velkolepu hudbu. Ale ozaj krasny film.Chybičky sa najdu ako vždy ale určite stoji za zhliadnutie minimalne milovnikom životopisnych filmov. Film ma určite čaro ktore som videl doteraz len u kvalitnejšich filmov, čo tento určite je. 75%(12.4.2018)

Trochu nekonečný film, ale u životopisů se s tím musí počítat. No, asi v závodech a tvorbě aut byl génius, ale jinak dobré hovado.(19.9.2015)

Výborný TV film z italské produkce. Nač hollywood, když to jde i takhle evropsky, nenásilně, melancholicky.(8.3.2013)