Kouzelný výtah

• Kanada

Time at the Top

Sci-Fi / Rodinný

Kanada, 1999, 96 min

Pruměr v oboru dětských filmů. Dominuje pouze Elisha :-)(17.6.2004)

Tohle je film pro děti a mě se to celkem líbilo i když jsem byl větší (Elishááá) takže why not?(7.6.2005)

Použitelný dětský film.(13.6.2005)

• Pedestrian

Nezáživné televizní zpracování, provařený námět, přehrávající herci a... 17letá Elisha Cuthbert! Krásná, roztomilá, dětsky naivní. Rozebírat tu příběh je prakticky zbytečné - je to jednoduchý film pro děti, který si neklade žádné vysoké ambice. Má za cíl hlavně pobavit, a to se mu daří - "Mohly jsme být v nedbalkách!", "Válka ve Vietnamu byla k ničemu", ocitnutí se v roce 1357 a tupé pohledy indiánů na 'děvče z budoucnosti'. Těchto pár dobrých momentů však nemůže zachránit absenci jakéhokoliv spádu děje či zvratu.(20.12.2007)

• Pohrobek

Film těží z obecné obliby cestování časem, a právě jenom toto mu pomáhá k celkové snesitelnosti, kdy není čemu se smát ani o co se bát. A když se tu projevuje tak hojný zájem o Elishu, můžu jen podotknout, že přestože tady představuje třináctileté "děvčátko", v době vzniku filmu ji už silně táhlo na sedmnáct. Ne, že by to někomu mohlo vadit!(19.12.2004)