Dračí klon

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
  • bruceman7

Další tupý film kategorie C až D, co popírá veškerou (byť filmovou) logiku. Dean Cain musí být opravdu zoufalec, že se již standardně propůjčuje takovým nezamýšleným tragikomediím. Apropo, je to v určitém smyslu inspirováno Alienem jedničkou, jenom tedy na opačném pólu hodnocení. Taky mě s*alo to věčné rozdělení obrazovky, jako kdybych koukal na 24hodin. No ... 0,5/10(25.1.2011)

• Morganela

Podoba s Jurským parkom čisto náhodná (Vyklonujem z fosílií teplokrvného dinosaura - WTF - chrliaceho oheň a ten potom všetko zdemoluje), navyše som celkom presne nepochopila zmysel delenej obrazovky na 3-4 pohľady z rôznych uhlov, iba čo to bolo zbytočne chaotické a nútilo ma to sledovať reakcie postáv, či sú dokonale synchronizované. Film ako taký bola vyložená strata času.(2.6.2013)

• Aluska88

Takový pěkný digitální dráčik a tak ošklivě se k němu "vzdušná podpora" zachovala:) Když jsem sledovávala Supermana s Louis Hatcher coby Louis Lane a právě Deanem Cainem coby "mužem z oceli", vůbec jsem tehdy ani nemohla tušit, do až jakých profesních "výšek" se tento Superman vytáhne. No, pěkně dopadl. Takové množství úžasných žánrových hlášek jsem už opravdu hodně dlouho neslyšela. Do toho samozřejmě nesmí chybět porce nelogických a směšných scén, a Dračí klon je na světě:) "Proč se zastavil?" - "Je to drak, copak ti uvažují logicky?", "Jeho evoluční dráha mu dala schopnost plivat oheň." :)(10.8.2011)

• Martrix

Uvěřit Deanu Cainovi že je voják, by dokázal snad jen zarputilý fanoušek seriálu Superman. Stejně tak bylo nad moje síly uvěřit, že ta podivná digitální čmáranice je drak. I z příšerného béčka se může stát kult, když už se zadaří tím správným způsobem pošimrat hranici absurdity a film je sympatický snahou nebrat se vážně. Jenže Dračí klon je tak moc špatný film, že poctivému béčku nesahá ani po kotníky. Od děsné režie a přiblblého scénáře, přes trapné triky až po tragické herecké výkony, jde o neuvěřitelnou slátaninu. Fakt hrozný. PS:podle obsahu uvedeného tady na CSFD, bych málem nevěřil že jde o stejný film. Geniální ukázka toho, že i gigakravina se dá zajímavě nabídnout. Ten krátky psaný obsah, je 100x lepší, než ta hrůza co na vás vybafne z televize.(26.8.2010)

• char_t

Nemám slov. Dementní scénář, nesmyslná zápletka, chování postav zřejmě řídil generátor náhodných čísel. A pan režisér tenhle scénář vzal a slovo po slovu ho natočil, ani se nesnažil zjistit, jestli to dává smysl. Když k tomu přidáte efekty jak z DOOM2 a ukradeného draka, který stejně nebude moc vidět, míříme jasně do odpadu.(25.1.2011)

• - Vizuální efekty byly vytvářeny napůl v Bulharsku a napůl v Kalifornii. (Elwanelyn)