Dračí klon

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
  • Jinrey-1

I když jsem měl chuť to vypnout, tak jsem ten hnus dokoukal. Drak je velmi špatně animovaný a herci mě tak nějak nepřesvědčili. Kdybych měl s takovou partou bojovat proti té potvoře, prvně se zbavím party jejich použitím jako návnady k útěku. To asi k mizernému obsazení. A co se týče filmu? Na podpal do krbu dobrej. Pokud je v DVD obalu, jako podložka pod nakloněnou skříň sedne perfektně. Odpad :)(9.3.2013)

• M-arta

Nejdřív mi přišlo, že by to mohl být dost dobrý úlet - podívat se na film, který má ve zdejším hodnocení jen 9%. Ale dost rychle mě přešel všechen humor. Dokoukat jsem navzdory odhodlání fakt nevydržela. Rozhodně to přispělo k mému utvrzení se v tom, že fakt nejsem masochista, jdu radši naplňovat svůj život zážitky jiného druhu a vypínací knoflík televize je opravdu fajn zařízení :-)(28.1.2011)

• MickeyStuma

Zase jeden snímek, u něhož je logika neznámý pojem a vše co tu divák uvidí a uslyší zavání až s ohromnou zhovadilostí. Už počáteční prolog odehrávající někdy ve středověku nevytváří na příběhu nějakou hodnotu, či informaci. Scéna, ve které nějací rytíři ( nebo kdo to byl) bojují v jeskyni s drakem, mě přinutil si vzpomenout na českou filmovou pohádku 'Princ Bajaja'. Při porovnání s těmito tupouny působí doslova jako Rambo. A to doslova. Pixelová helikoptéra, obrazy v obraze, kde je jedna scéna z různých úhlů kamery, ale obrazy vůbec nejsou synchronizovány, přiblblé dialogy, herecké výkony na bodu mrazu. Zcela zbytečný film, který vůbec neměl vzniknout. Vynaložené peníze ( i když jich viditelné moc nebylo) měli dát tvůrci radši na charitu. Bylo by to daleko prospěšnější.(1.7.2014)

• Pidzey

Deset minut a dost. Chtěl jsem tomu dát větší šanci, ale ty kecy a neuvěřitelně vážní a špatní herci mě přesvědčili že bych měl vypnout televizi a zas pro změnu jít a naštípat dříví do krbu, což se ukázalo jako mnohem smysluplnější. I tak za jakéhosi masochizmu si film někde seženu a podívám se na celí, i když nevím proč. Snad kvůli tomu mému pravidlu co říká. „Jednou za čas je třeba kouknou na opravdu špatný film aby člověk docenil ty doopravdy dobré.“(7.4.2012)

• Martrix

Uvěřit Deanu Cainovi že je voják, by dokázal snad jen zarputilý fanoušek seriálu Superman. Stejně tak bylo nad moje síly uvěřit, že ta podivná digitální čmáranice je drak. I z příšerného béčka se může stát kult, když už se zadaří tím správným způsobem pošimrat hranici absurdity a film je sympatický snahou nebrat se vážně. Jenže Dračí klon je tak moc špatný film, že poctivému béčku nesahá ani po kotníky. Od děsné režie a přiblblého scénáře, přes trapné triky až po tragické herecké výkony, jde o neuvěřitelnou slátaninu. Fakt hrozný. PS:podle obsahu uvedeného tady na CSFD, bych málem nevěřil že jde o stejný film. Geniální ukázka toho, že i gigakravina se dá zajímavě nabídnout. Ten krátky psaný obsah, je 100x lepší, než ta hrůza co na vás vybafne z televize.(26.8.2010)

• - Vizuální efekty byly vytvářeny napůl v Bulharsku a napůl v Kalifornii.