Dračí klon

Kes Bonnet

Kostýmy:

Irina Kotcheva
  • bukowski83

Tak zas jednou můžu dát s chutí odpad, to byl stejně tak špatnej film, jako byli všichni herci a ta hlavní příšera. Celou dobu jsem čekal, že si aspoň Kent alias suprmen sundá tričko, přestane mít chytrý kecy a převlíkne se do suprmenovskýho kostýmu a začne s tou obludou bojovat jakýmsi mečem co náhodou našel.No prostě brak.(25.1.2011)

• rakovnik

Po pár minutách filmu jsem si myslel, že ten vznikl podle efektů někdy v sedmdesátých letech. Umělý drak, umělý vrtulník, umělé kameny, které padají odnikud, umělý bunkr (v krytu pro údajně několik set prominentů zaplnilo asi 10 lidí celou jídelnu), umělé a hloupé dialogy, strašlivé herecké (ne)výkony...neskutečně stupidní film. Dal bych hvězdičku jen těm, kdo jej dokázali dokoukat do konce.(15.5.2012)

• Elles

Něco naprosto hroznýho.....Drak vypadal hůř než ze hry Pacman.Nechutně digitání.Závěrečný pokus o to že si přeživší hrdinové vyjdou na rande taky nezabral.Celou dobu ze sebou neprohodí ani slovo pak posledních 5 min se začnou konečně bavit,spadnou z vrtulníkem a potom co jim zhebnou všichni kolegové jdou s úsměvem na rande..... Jedinou hvězdu jsem našel aspoň za to maličké napětí.(28.8.2010)

• Madsbender

Nebudem sa opakovať po Gimlim, stačí povedať, že u mňa to bolo podobné... Tak hlúpučké a predvídateľné, až ma to donútilo pozerať do konca, a neľutujem - predsa len je potrebné poznať aj svetovú "E-čkovú produkciu"... Nebudem viniť len režiséra, s takým scenárom a námetom by sa ťažko dal spraviť čo i len priemerný film, no aj tak, taká "bravúrna" práca s hercami, kamerou či efektami sa dnes len tak nevidí. Tú vec s množstvom kamerových záberov v jednom obraze naraz som nepochopil (asi mi ušiel skvelý metaforický zámer majstra kameramana). Dialógy a chovanie postáv je na zodpovedajúcej úrovni, napr. maník s laptopom chce najprv ujsť, chvíľu na to tvrdí, že ho za nič na svete nedostanú von z miestnosti a o ďalšiu chvíľu sa na všetko vykašle a chce sa len opíjať vo svojej izbe, alebo tá blondýna, ktorá má za sebou mnoho hodín kurzov lietania a poučuje Deana Caina o funkciách, zatiaľ čo moment potom nemá tušenia, čo sa deje, kým jej chlapík nevysvetlí, že dochádza palivo... A na konci sa napriek tomu, že zostali sami dvaja a zomrelo XY ľudí, schuti smejú na plné ústa a hrajú so psíkom (hurá, zachránili sme šteniatko = spasili sme tým svet a duše padlých už vedia, že nezomreli nadarmo, tak sa poďme spolu baviť!!!). Hrozná blbosť, ale aspoň sa to dalo pozerať.(7.12.2012)

• Jinrey-1

I když jsem měl chuť to vypnout, tak jsem ten hnus dokoukal. Drak je velmi špatně animovaný a herci mě tak nějak nepřesvědčili. Kdybych měl s takovou partou bojovat proti té potvoře, prvně se zbavím party jejich použitím jako návnady k útěku. To asi k mizernému obsazení. A co se týče filmu? Na podpal do krbu dobrej. Pokud je v DVD obalu, jako podložka pod nakloněnou skříň sedne perfektně. Odpad :)(9.3.2013)

• - Vizuální efekty byly vytvářeny napůl v Bulharsku a napůl v Kalifornii. (Elwanelyn)