Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Na obrazovky televize míří nová kulinární show, kde hlavními hvězdami budou ti nejpovolanější kuchaři, které známe nejen z televize: michelinský kuchař Radek Kašpárek a Zlatí kuchaři Přemek Forejt a Jan Punčochář. V létě se vydali po České republice, kde hledali ta nejlepší jídla na těch nejobyčejnějších místech. Nebyla by to show, aby nepřišlo i drama. Nejznámější šéfkuchaři české gastronomické scény se proti sobě vždy postaví v duelu a budou se snažit jídla, která objeví nebo která jim představí třetí z nich, napodobit a upravit po svém. Užívají si spoustu legrace, ale také pocit, jaké je to být soutěžící. (TV Nova)

(více)

Recenze (62)

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Pořady o dobrém jídle mají dvě zásadní nevýhody. Obraz zatím ještě neumí být přenášen i s vůní. A o tom hlavním u jídla - chuti, si divák může nechat teprve zdát. Kdo má dobré jídlo rád, jsou pro něj tyto pořady jakousi formou tortury. Vystačit si musí jen s polykáním na prázdno a nadměrným sliněním obzvláště když aktéři ,,reality show" s gustem poprvé zakrojují do ještě kouřících čerstvě připravených a nádherně vypadajících jídel. Co se týče vizuálu, není co vytknout.  Aby pořad nevypadal jako standardní studiové vaření, cestuje se po Čechách, ukazuje product placement a aby to bylo humorné dělá se humor. A tady to začíná být poněkud zkyslé a mdlé chuti. Hlavní tři aktéři, kteří nás pořadem provází jsou bezpochyby výborní kuchaři, ale špatní herci. Divákovi se snaží předvést i v civilních rolích jako nejlepší přátelé navíc sršící humorem. Jestli je tomu tak ve skutečnosti si netroufám hádat. Na obrazovce to ale vypadá šíleně strojené a afektované. A to tak moc, že mne to docela otrávilo. Takže dávám za dva oschlé knedlíky s UHO a flaksou. * * ()

MikeCool 

všechny recenze uživatele

TV pořad. Budu zřejmě asi jeden z mála, kterýho tohle trio kuchtíků (Kašpárek, Forejt, Punčochář) bavilo daleko více v roli porotců, při zadávání úkolů soutěžícím v MasterChefovi, než v tomhle "Souboji na talíři". Pánové mě nehorázně deptali svými "hereckými výkony", od začátku do konce. Herectví nebude jejich nejsilnější stránkou - evidentně. Jen škoda, že toho samotného vaření je tam pomálu. ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Kulinářskou show trio Forejt, Punčochář a Kašpárek významně pozvedlo, od MasterChefa si odskočili k poutavému letnímu formátu, ve kterém se pitvoří, rozdávají kuchařské rady, vtipkují a staví proti sobě v gastroduelu, který koučuje třetí z nich. „Kdybych tě v průběhu provokoval, věř, že i tak tě mám rád. Ale doufám, že se pořežeš.“ ()

kingik odpad!

všechny recenze uživatele

Včera obyčejný kuchař, dneska profesor národa. A nově  i herec oscarových kvalit. Již  nějakou dobu televize zajišťují elitní  postavení kuchařů ve společnosti. Takový tele kuchař, to není milý kuchtík z pohádky, to je rádoby geniálně vtipkující  kreatura, co snědla všechnu moudrost světa a stala se celebritou, rovnající se hercům a zpěvákům. Nakrájení cibule je umělecká činnost, která v žádném  případě nesmí ujít pozornosti televizního národa, tudíž jí musí  být vyhrazen hlavní vysílací čas. Bublající hrnec a syčící pánev jsou herecké hvězdy, kterým není rovno. Slintající diváci vzorně  zapisují recepty, které nikdy nerealizují, přece  jen s každým  skončením jednotlivých realit show výtrusů problém s jejich kručícími žaludky vyřeší kus salámu z ledničky a tradiční chleba s máslem. Kašpárkovo kulinářské divadlo dosáhlo nejvyšších met(lí), Punčochář punčochou utahuje cholesterolu jeho vysoké hodnoty a Forejt loví ze servírovaných jídel vlasy že své kštice. Pekelné trojici kulinářských expertů s pěti vysokými školami a s dvaceti doktorskými diplomy nestačí, že  se svým MasterBlaf otráví a otravují  celé Česko, musí si dát krvežíznivý nášup, ve kterém masakrují chuťové pohárky zblblého národa svojí debilní a naprosto  nevtipnou prezentací v pokleslé imbecilní show s letními výpary, u níž jsem se nikdy nezasmál a nepobavil. S ksichtem Buster Keatona uděluji nejnižší možné hodnocení. 0/10 ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Pravidelně zábavné a originální setkání tří top kuchařů Česka, kteří zjistili, že jim to před obrazovkou funguje, tak proč toho nevyužít, že? Tihle tři kuchaři jezdí různě po republice do zajímavých restaurací, za zajímavými kuchaři nebo na zajímavá místa. No a tam se sází a soupeří o to, kdo uvaří větší nářez. Pravda, jídla jsou to už úplně na jiné vlně než hamburská vepřová se sedmi, ale baví mě ten hec a ty scénky mezi, u kterých se vždycky rád zasměju. ()

Galerie (20)

Zajímavosti (2)

  • „Je to skvělý, úplně něco jiného než MasterChef Česko (od r. 2015). Když budu mluvit jen čistě za sebe, vypadl jsem z role vážného a přísného porotce. A vlastně jsem na natáčení tohoto pořadu sám sebou. Takový, jaký jsem v soukromém životě,“ uvedl Radek Kašpárek. (SONY_)

Reklama

Reklama