VOD (1)

Na obrazovky televize míří nová kulinární show, kde hlavními hvězdami budou ti nejpovolanější kuchaři, které známe nejen z televize: michelinský kuchař Radek Kašpárek a Zlatí kuchaři Přemek Forejt a Jan Punčochář. V létě se vydali po České republice, kde hledali ta nejlepší jídla na těch nejobyčejnějších místech. Nebyla by to show, aby nepřišlo i drama. Nejznámější šéfkuchaři české gastronomické scény se proti sobě vždy postaví v duelu a budou se snažit jídla, která objeví nebo která jim představí třetí z nich, napodobit a upravit po svém. Užívají si spoustu legrace, ale také pocit, jaké je to být soutěžící. (TV Nova)

gogos

Velmi zábavná a originálně pojatá kombinace road cookig show se skvělou ústřední trojicí. První řadu jsem sledoval vcelku pravidelně a mohu říct, že prvních pár dílů bylo fakt dobrých. Postupem času mi přišlo, že dochází nápady a že se tak trochu vaří z vody. Druhou řadu jsem již nesledoval, přesto za těch několik prvních dílů dám slušné 3 hvězdy. ()

Malarkey

Pravidelně zábavné a originální setkání tří top kuchařů Česka, kteří zjistili, že jim to před obrazovkou funguje, tak proč toho nevyužít, že? Tihle tři kuchaři jezdí různě po republice do zajímavých restaurací, za zajímavými kuchaři nebo na zajímavá místa. No a tam se sází a soupeří o to, kdo uvaří větší nářez. Pravda, jídla jsou to už úplně na jiné vlně než hamburská vepřová se sedmi, ale baví mě ten hec a ty scénky mezi, u kterých se vždycky rád zasměju. ()

jacko

Skoda, ze pořad neni na CSFD rozdelen na jednotlive serie, hodnotilo by se urcite lepe, kdy aktualnich 60% je velice zkreslujicich. Kdyz se v predchozich řadách ucastnili vsichni tri stavajici porotci MasterChefa, jeste se to dalo. Co ale predvadi Puncochar s Forejtem v aktualni serii, je uz prilis. Nebude to asi z jejich hlavy, ale kazdopadne s k tomu propujcili. Ackoliv nemohu Forejta profesne hodnotit (okusil jsem jen ten odpornej burgr v mekaci:), Honza Puncochar urcite zaslouzi po teto strance respekt, jako jeden z top cesky sefkucharu. Opravdu by se ale nemeli snazit “hrat” a predvadet povetsinou trapne sceny po boku ruznych radoby celebritek. Kasparek si to zrejme velice dobre spocital a vychazi z toho jako vitez. Sevce, drz se sveho remesla…? ()

Hanys_

Neviděl jsem úplně všechny části (cca 8 asi), ale za mě super formát, který pokud tohle je novácký originál, má potenciál jít klidně dál do světa a rozvíjet se. Sice někdy (často) vybafne ta strojenost a umělost toho všeho, ale komediální talent a ta chemie mezi všemi, tak to působí dost opravdově a je tady cítit u každého dílu dost. 7.5/10 ()

Mamutol odpad!

Tři pseudotýpci se tam objímají a dávají si pusinky jako komunisti za totáče. Fujky, fujky tohle nechci ... Když ty tři pseudotýpky necháte jeden den o hladu a ráno jim umícháte vajíčka a k tomu čerstvý chleba s máslem, tak se z toho poserou blahem. Ale pořád budou mudrovat, poučovat národ, zkoumat na miligramy muškátový oříšek v jídle nebo správně nakrájenou mrkev, až jsou trapní ... ()

• „Je to skvělý, úplně něco jiného než MasterChef Česko (od r. 2015). Když budu mluvit jen čistě za sebe, vypadl jsem z role vážného a přísného porotce. A vlastně jsem na natáčení tohoto pořadu sám sebou. Takový, jaký jsem v soukromém životě,“ uvedl Radek Kašpárek. (SONY_)
  • Pořad sponzoruje automobilka Renault. (machonza)