Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno. Diváci v “přímém přenosu” sledují, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou jejich vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji! (TV Nova)

Enšpígl

Co tady zase předvádíte za ubohosti ? Takže jenom shrnutí, panstvo - Vy se díváte na něco čemu dáváte odpad ? To je Váš život tak na hovno, že ho travíte s odpadem ? A nebo tomu dáváte odpad, protože TV Nova a reality show a na tom se přece dá lehce nahonit odpadová póza. Samozřejmě ty lidi jsou schopný pro prachy udělat cokoli kromě práce, (alespoň tak působí, abych jim zase nekřivdil, neznám je). Aby tě Nova vnímala jako člověka, musíš být modelka nebo model jinak asi neexistujeme. Co mě však šokovalo, že ze všech těch spoře oblečených holek se mě líbí jen jedna jediná, to sem ze sebe až zklamanej. Jinak mě to baví sledovat vždycky buď mezi filmy a nebo těsně po práci. Takový pomalý vypnutí mého života a mých emocí a postupné vniknutí do reálně nereálníého světa v jedné vily, kde se to páruje a rozchází jak si dramaturgie a scénář žádá. ()

mysicka

jooo.. bejvávalo.. zlatej hotel paradise.. psychopat leo beránek.. vychcaná nelka z brna.. budoucí "mega stár první velikosti" queen plačková (musela jsem si to připomenout na youtube, že je to jako fakt ona).. a stačilo jen přidat na hekolitrech chlastu.. :) love island je čajíček.. odvárek.. casting jak z nedělní školy.. do půl roku si nevzpomenu na nikoho z nich.. teda jestli do tý doby survivor s nathanem vůbec začne :) štávička :) ()

castor

„Nevím, jestli tohle je správná cesta, víš. Já chci prožít jako svoji lásku, víš, nechci jako kazit tvoji lásku!“ Kucííí skočí do fitka, holky zase vyměnit plavky za ještě titěrnější. Parta z plakátu údajně hledá lásku. Nehledá. Hodlá se jen zviditelnit (kdo ví před kým asi) a ideálně odejít s tučnou výhrou domů. Tak či onak začíná boj o přežití. Dokáží se sami najíst? Nespadne na některého z nich činka? Zvládnou přečíst textovku, když v ní bude nějaké cizí slovo? Bude jejich outfit dostatečně provokativní? Utáhne jejich srdce příliš velký nápor emocí? Zvládnou počítat do dvou, aby se mohli spárovat? ()

kulyk odpad!

Éňa Špíglů se ve své recenzi tak trošku bohorovně ptá, zda jsme až taková masochistická hovada, že sledujeme něco, čemu následně dáváme odpad. Nedobře se táže! Lidé samozřejmě budou reality show sledovat právě proto, že jimi pohrdají. Někdo sice zdůvodní svůj zájem sexuálním pudem, neboť se mu některá, některý, některé z obludária líbí, ovšem v době volně dostupného zooporna považuji tento důvod za podružný. Jiný by mohl snad namítnout, že jej zaujala ona soutěživost - a přirovnávat pořad ku sportu, ale i on si je patrně vědom dramaturgických zásahů, byť mu třeba z hlavy roste houba a plovací blánu má nejen mezi prsty, ale i v podpaží.  Připodobnit lze tedy tak jedině k americkému wrestlingu, že. Ne ne ne. Na tyhle krávovinky se díváme hlavně proto, že chceme NENÁVIDĚT! A opovrhovat, vysmívat se, potutelně si mnout paciny, že s námi to až tak zlé není.... Což neznamená, že kvalitu daného televizního utrpení nemůže divák, co si ukojil své uštěpačné choutky, následně zahrnout pod kolonku shit. Obzvláště, když si ve chvíli sebereflexe uvědomí, co jej vlastně na tomto formátu zaujalo nejvíce. No, a nyní k té partičce plavčíků, co se týdny zmateně motají mezi postelemi v ložnicích, sedačkami ve vilce, lehátky u bazénu a židličkami na terase.  Byť sice připomínají generátory náhodných slov, není, co na nich nenávidět. To je zásadní chyba dramaturgického týmu. Figurky nedostávají vůbec prostor projevit něco, co by se dalo nazvat osobností. Úkoly, připomínající zábavné odpoledne předškoláčků na zahrádce mateřské školky,  jen těžko donutí někoho prokázat, čím či kým je ve skutečnosti. Škoda. Tak rád bych si zanenáviděl. Odpad. ()

cheyene

Nevidím důvod dávat ODPAD, byť když jsem tuto show zahlédl v televizi poprvé, měl jsem také jasno. Říkal jsem si "Co to je? Nějaké soft soft porno? To jsou tak povrchní dnes všichni mladí? Co to je za mluvu? Kombinace národního jazyka s angličtinou? Samé modelky a nabouchaní týpci?" Následující dny či týdny jsem se tak Love Islandu vyhýbal a stanici vždy přepnul. Ve chvíli, kdy jsem přepínat přestal (už mě to nebavilo) a měl show jako kulisu ke čtení knihy, popíjení pivka/whisky/rumu a čekání na navazující Přátele, Dapch, apod., začal jsem i více vnímat, o co zde jde, postřehl jsem příběhy účinkujících a ve finále si některé z nich i oblíbil. Zejména ty, co vydrželi v soutěži do konce, tj. páry Laura-Martin, Pitr-Gabriela, Vilém-Nikola, Naomi-Sam a Honza-Aisha/Mirka. Překvapením (a to milým) bylo, že zde nedocházelo k hádkám a sporům jako např. ve Vyvolených. Love Island je hodně nenáročná podívaná, nic oduševnělého, ale coby jednohubka na večer po náročném dni nebo pouze jako kulisa (jak jsem to měl já), to není zas tak špatné. Snad pro obě pohlaví: pánové se mrknou na všelijak pózující pohledné micinky v plavečkách a dámy na vesměs svalnaté mladíky svlečené do půl těla... ()

Allien.9 odpad!

Vysvětlí mi někdo, proč ten bizár opakují dopoledne? A ač se nemá shazovat, co jiní lidé řeší (protože pro ně to může být důležité), tak tady to spojení "jejich problémy bych chtěla mít" opravdu nejde nepoužít. ()

kingik odpad!

I Love Pissland aneb obezita a celulitida mají zákaz vstupu. 5 totálně vymaštěných kravek se páruje s pěti metro(homo)sexuály, šestý Černý Petr jim přebývá a Nikol Moravcová potřebuje do dutiny ústní něco hodně tvrdého, možná do všech ostatních otvorů. Kreatury v počtu 11 dostávají archaickou chudinku televizi do víru nočních hrátek s igelitem a vidličkou. A Vítek Pokorný formuje vkus televizního diváka a zpoza pracovny své spolupracovníky úkoluje, aby účastníkům vkládaly do úst neskutečné bláboly. Všichni diváci jsou paf z toho, že "náročný" casting vrhl na obrazovky výkvět ženského nepůvabu, i když se všude traduje, že Češky a Slovenky patří k nejkrásnějším. Ehm, tři z účastníků jsou míšenci. Když něco hodně extrémního, chtěl bych, aby se do akce dostaly kypré ženské tvary. Chci stokilové krasavice, prdící prasnice, plešaté chlápky malého vzrůstu s pivními panděry, skutečné obludy, které překonají obludnost tohoto projektu. Ta je ostatně nepřekonatelná. Režisér se navíc vyžívá v malebnosti prostředí a je posedlý přenést každý záhyb vytuněné ženské a mužské kostry, až nejednou budí dojem, že ještě před týdnem stál za kamerou pornografických snímků. Je směšné, že se tahle stupidita vysílá v pozdních nočních hodinách. Neobjevil jsem nic pohoršujícího, ani žádný explicitní obsah. Možná za zvýšený obsah stupidity, která by mohla narušit divákův duševní stav a rovnováhu, se pořad uklidil do nočního vysílání, kde se vyskytují jedinci, kteří rádi riskují svoji normálnost. 0/10 ()

dr.horrible

Mám takú kamošku - kamošova žena, ona s nami kuká naše filmy, chodí s nami na koncerty, aj keď ju to vôbec nebaví, tak si aj my občas kukneme niečo jej. No. Tak som videl tri časti Love Islandu. Čo je furt málo na vyvodenie záverov, hlavne ak chceme porovnávať s Like Houseom, z ktorého som videl ešte menej. Toto je určite vydržatelnejšie. Zatiaľ čo Like house staval na fejkových charakterových črtách a fejkovom intelekte, Love island pracuje s fejkovými citmi. Tie zahráte jednoduchšie, obzvlášť keď ste insta modelka. Kamoška im to žerie. Stále nerozumiem, prečo tam spolu nesúložia? 🤔 #peknekozy #nuda ()

Dzeyna

Konečně jsem se k tomu odhodlala! Je to klasická reality show o rádoby lásce, nicméně je super, že některé z párů jsou spolu i dnes, což je poměrně nečekané. ()

Chrustyn odpad!

Nechci to odsuzovat jen z toho důvodu, že se jedná o další pitomou reality show ani z toho důvodu, že se jedná o převzatý pořad, který za mořem frčel před 6 lety. Shazuji to a odsuzuji z toho důvodu, že se jedná o závadný produkt, kdy člověk sleduje bandu mladých dementu, kteří řeší jen vzhled, životě ještě nic nezažili a inteligence se jim bohužel moc nedostalo. Není to nijak zajímavé ani hot a určitě to nezachrání pár keců o tom, kolik měli v životě sexuálních partnerů. Je to zlo, které jasně ukazuje to, co chce jednoduchý konzumní divák vidět a mám z toho docela strach. ()

Arsenal83 odpad!

Krásna prehliadka sebastredných degenerátov a pózerov, ktorí sa dostali medzi vymleté kurvičky. A toto vysiela mainstream, toto má sledovať mládež. Toto majú byť ich vzory? Detailné zábery ako sa nechutne oblizujú a striedajú partnerov každých 5 minút? Love Island je na našich obrazovkách ďalšie prerazenie pomyselného dna a obávam sa, že bude postupne len horšie. ()

SOLOM.

Tak tohle byla vážně další „pecka“ reality show z našich a slovenských luk a hájů – no pardon, oni vlastně byli na Kanárech. Já jsem nikdy nepochopil, proč Češi a Slováci furt cpou do podobných pořadů samé kulturisty a silikonové štětky + barbíny. Kdo viděl nějakou sérii Survivora, nebo jemu podobných ví, že tahle to prostě nefunguje. Co na tom, že se předvádí kdo má větší svaly nebo nafouklé kozy, když v hlavě mají totálně nasráno – chce to pořádné intriky, magora jako byl Vladko, normálního moderátora (moderátorku), narvat tam i normální průměrně vypadající lidi a ne tyhle zjevy… ()

Paxxx.cz odpad!

Přehlídka "dokonalých instragamových" lidí, které si ani neumím představit jak mohli fungovat v běžném životě. Narcistyčtí typci s pekáčem akorát zajímá kolik zvednou na bench a polovina z nich se chlubí tím, že jim lůžkem prošel počet ženských podobný průměrnému pornoherci. Ženské půl dne stráví před zrcadlem, kde se zkrašlují probírají kraviny, mají desítky požadavků na svůj protějšek, přitom težce pochybuji, že alespoň jedna z nich umí udělat svíčkovou či nějaké naročnější jídlo než je čínská polévka ze sáčku. Řada z nich navíc má dost promiskuitní minulost a tvrdí, jak se strašně chcou změnit a hledají trvalý vztah - to je stejně pravděpodobné asi jako že by zítra venku padaly z nebe peníze. Pro mladé lidi je todle vyložene odpadní návod jak žít svůj život. Moje rada - řešte charakter a ne to jestli si najdete nějakého člověka co ma na instagramu dokonalý život a můžete se jim chlubit před svýmí přáteli, jelikož je vysoce pravděpodobné, že se na Vás takový človek jednoho dne vysere. Možná se občas zabavím nad hloupostí, kterou tento pořad doslova překypuje, ale je mi celkem ukradené, kdo tuto "show vyhraje"... ()