Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno. Diváci v “přímém přenosu” sledují, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou jejich vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji! (TV Nova)

Najt

Tohle ohodnotit je těžký. Hvězdičku si to zaslouží za prostředí a za vilu a tu druhou asi smažu, protože upřímně nevím za co bych ji měl dát. Tohle je tvářilo zajímavě, a některý díly byly celkem zajímavý, ale pak se to rozjelo v omyl. Přišli lidi, ktery jsou otřesný, baby jsou jedna velka modelína až se mi z toho zveda kufr, samej bottox. Chápu, že musejí bejt pěkný, ale tohle s krásou nemá nic společného, když ji dáš pusu a její držka se ti odlepí a zůstane ti v puse. Pak některý chalapy jsou jak převlečeni teplouši a nebo jsou tak nesympatický a neprijemní a falešní, že vám je z nich zle. Komentář tak to je vyloženě na pěst, nevím kdo to komentuje, ale to jsou kecy. No a potom jakože "příběh" vůbec nic se tam neděje. Co tam ty lidi rešej, jaky nepodstatný voloviny, bud jsou tak strašně hloupí, nrbo maji vymyšlený scénář, ale představte si, ze vás někdo na čtvrt roku zavře do baráku, a vy řešíte jen samy kokotiny, nic osobniho, nic podstatnyho, nic životního, prostě jak když se ubytujete někde na lyžáku na základce, a jediný co vás zajímá je to, kdo má jaký kozy, s kým budu spát v posteli a proč se támhleta holka tolik nesměje. Navíc hra jako taková stoji za prd, furt se měněj pravidla, takže nějaký taktický plán je tady k ničemu, takže hra o ničem. Teď už v tv přepínám jinam. ()

ŠpetaMarek

Samozřejmě, že je to sračka, ale určitě to nevybočuje z plejády jiných vilových reality show. Jako vždy to stojí a padá na obsazení a dramaturgii/režii a na cílové skupině. Pokud jste cílová skupina, tedy frčíte si na instáči každý den hodinu před spaním, dejte si 2* navíc. ()

borohub odpad!

Myslel jsem si, že mě nic horšího než LIKE HOUSE tenhle rok už v televizi nepotká. Teď už vím, že jsem se mýlil. Love Island laťku sraček posunula zase o něco níže. Ono by to možná bylo koukatelné, ale to by tam nova nesměla nasadit bandu plastických primitivů, kteří jsou tak "vzhledově dokonalí" až jsou odporní. Moderátorka je taky vrchol nesympatičnosti, ale vlastně tam docela zapadá.. Vydržím ledacos, dokonce i u toho LIKE HOUSE jsem viděl všechny díly, ale na tohle vážně nemám. ()

Rayen1 odpad!

Koukáš, a i když víš, že je to strašnej shit, jsi jak ta srnka na okrese, na kterou se plnou parou řítí kamion se zapnutejma dalkacema... Prostě nemůžeš uhnout. Jak řekl klasik: "Ty hnědý rychlý pruhy, co se mi delaj na trenkach, maj větší IQ než tohle.." 🤣 ()

MartinTerran odpad!

Myslím že jsme našli opravdové dno "televizní zábavy". Všichni dříve hejtovali všechny bigbrothery a vyvolené, ale toto je úplně nová liga. U Like housu jsem si říkal že je to bída, ale tam jsem celý díl zvládl, ale zde to fakt nešlo. Banda idiotů řeší naprostý píčoviny na ostrově a to je vše. Hodnocení: 0/100. ()

riza-do odpad!

Jestli jsem si býval kdy myslel, že české televize už prostě nejsou schopné vyprodukovat horší reality-show než byla parta děcek z TikToku, které na víkendy pouští domů, hluboce jsem se zmýlil. Ukázat partu rádoby hezkých vyumělkovaných lidí, které extra módně nazývají bombshells, a snaží se diváky přesvědčit, že pohledný člověk musí být hloupý jako vemeno, předčilo všechna má očekávání. Kdyby to Nova netlacila všude možně, od reklam, věčného opakování, nebo dokonce do zpravodajského přehledu (zpráv), zřejmě bych mohl být ušetřen tohoto znechucení. ()

ostravak30

Odpověď Enšpíglovi na úvod. Nevím, jak to mají ostatní, ale já nejprve musím něco vidět, abych tomu mohl dát hodnocení. Tudíž ano, občas sleduji i odpad, neboť po jedné, dvou epizodách asi nelze vytvořit seriózní hodnocení. Každopádně je potřeba říct, že tato reality show je vlastně jen v bleděmodrém totéž co Like House, Big Brother a třeba Vyvolení. Zde je to okořeněno ještě o hledání si lásky, ale tak jako ve všech jmenovaných případech jde až v poslední řadě o peníze pro vítěze. Mezitím se páry párují, po čtrnácti dnech šíleně milují apod. Je to prostě trend 21. století reality show. Vzít pár lidí, strčit je do vily a pak s velkou radostí sledovat, jak se hašteří a milují a odmilovávají apod. Diváci to přece ocení sledovaností. Ale i ten, který nutně nebere prachy si přijde na své. Odměnou mu bude luxusní dovolená v exotické slunečné destinaci, kterou celou platí štáb, věčně plná lednička a nemluvím jen o žrádle. Chlastu také dosti. A ty nejhodnější si zaslouží luxusní večeři nebo zábavu na úrovni. Je to super, jak to ty mladé učíme. Nic nemusíte dělat, nepracujte, prostě obcházejte různé reality show a zkoušejte vyhrát prachy. V nejhorším získáte popularitu, takže vás do nějakého béčkového filmu nebo pořadu obsadí a ten luxus na pár měsíců je taky fajn. Zde je to ještě okořeněno tím, že se muž či žena nijak zvlášť nemusí o vztah přičinit. Když je potřeba, tak štáb dvojici popostrčí a pak už stačí se po sobě jen válet tři měsíce na posteli, v bazénu, na lehátku a ta nejoblíbenější dvojice u štábu pak i v hnízdečku lásky. A aby divák náhodou nemusel koukat na ošklivé lidi, sledujeme všechny krásné, štíhlé, vystajlované, svalnaté. Dokonalý ideál krásy vhodný pro anorektičky a zamindrákované. Zkrátka vzhledově nepovedení, o čemž ale rozhoduje pouze štáb Novy, lásku hledat nemusí. Je to smutné, ale naštěstí se Nova sama vypekla, když premiérové díly začala vysílat i dopoledne, což značí, že sledovanost nebyla největší. Holt úroveň televizní zábavy stále klesá, to víme. Hotel Paradise, který je mimochodem totéž jen s jiným názvem, nebo právě Love Island jsou ale důkazem, že své dno bohužel stále nenašla. ()

Olafson

Aha, felous z CSFD nám tu nefílujou ten vajb? To jako rýly?? Tohle totiž zachycuje čistokrevné zástupce těch nejchytřejších lidí u nás. Zatímco ve starší generaci pochopil pravý smysl života, tedy zkráceně řečeno, nedělat nic a mít se dobře, pouze Sagvan Tofi, mladá generace už je o hodně dál. Vážně může někdo říct, že ti okouzlující gymnasté a vykačeřené slečny jsou na tom s inteligencí špatně? Oni se živí tím, že jsou v plavkách na hezkém místě a hrají v trochu delší reklamě na Zoot či Garnier, pravý blbec se vyznačuje tím, že chodí do práce.. ()

Maxa123 odpad!

Too hot to handle z wishe je skutečně všechno co se od toho dá očekávat, včetně nízkého IQ účastníků, velice špatných slovních hříček a samozřejmě luxusního hotelu uprostřed mordoru který nechápu kde Nova našla. ()

MT_Y

Aktualizace : 15.11.2021 (Den po finále).... Před tím jsem tu měl komentář kde jsem vlastně zhodnotil různé lidi z LI atp... Teď spíš shrnu.. Na ostrově měli být 3 měsíce Bi tam měsíce dva.... Finále vůbec TV Nova poště neumí udělat, žádnou show žádný drama žádný wow moment finaly.... Prostě nudný finále, které prostě jako finále nepusobilo.... Nebudu tady hodnotit vítěze, protože no, ať je jim přáno.... Nikol Moravcová mi jako moderátorka nepřišla špatná naopak, jen ji mohli dát více prostoru ale i ona sama říkala že bohužel takhle to je i v originále (což souhlasím no)... Gradace napětí a úžasné finále to prostě kazí celý love Island... Účastníci, to že tam jsou jen modelové a modelky a nevím co je docela hnus z toho pohledu, že pak lidi mají kolikrát mindráky že tam jsou sami hezcí a působí to že láska je asi jen pro hezky lidi Bo nevím... Love Island má blbej koncept, v tom že oni po sobě pořádně neuklizeji, nevaří, nic prostě.... Což nevím no... Nebudu to víc roztahovat je hodně věcí co bych k tomu a k lidem td měl co říct... 5 hvězd zanechávám ale snižují na 80% ()

Kokutek odpad!

Chcu vidět pořádně šťavnatý rozvalený kundy a natrčený čuráky! Jinak nedám ani hvězdu! Prdele a kozy už jsou nuda. Stejně mi tam všichni připadaj jako takoví jacísi impotenti. Tak na to snad vlítnu, lidi, nelidi, do píči. Chcu animálnost! ()

walkingdead odpad!

Po shlédnutí jednoho dílu mám chuť si po vzoru Homera Simpsona navléknout ceduli s nápisem "End Is Near", vzít do ruky zvonec a vyjít do ulic. Dno televizní zábavy se opět přiblížilo, ale věřím, že stále nebylo nalezeno a v budoucnu vznikne ještě větší kravina. ()

ynnel

Tolik fanoušků na FB a Instagramu a jen 9%? To kdo hodnotí? Za mě zatím jedna z nejlepších Reality Show. Já to prostě miluji, ať už Hotel Paradise, Love Island, Vyvolení (pozor Like House opravdu ne - totální propadák)... Love Island je hodně podobný jako Hotel Paradise, avšak ve srovnání s Vyvolenými ještě o špetku zajímavější, protože jde zároveň o lásku a přátelství (kromě prachů samozřejmě). Pak už záleží jen na soutěžících, jestli si přišli hlavně pro prachy nebo opravdu někoho najít. A některým zdá se, se to i daří.❤ ()

DonNeto odpad!

Tak tu máme další pěknou reality show převzatou ze zahraničí. Ovšem stejně jako tam, i tady se jedná o otřesnou podívanou vyloženě na vlastní nebezpečí. ()