1. MISE
Režie:
Lukáš BucharScénář:
Zdeněk ViktoraKamera:
Ondřej HeroldHudba:
Tadeáš VěrčákHrají:
Marek Němec, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Roman Zach, Igor Chmela, Pavel Řezníček, Adéla Gondíková, Sandra Nováková, Ondřej Rychlý, Radúz Mácha, Libor Matouš, Sára Rychlíková (více)VOD (1)
Obsahy(1)
David neví, jak zajistit hlídání Jelizavety, když má náhle změnu programu. Naštěstí se najde ochotná dobrovolnice, která jeho problém vyřeší. Na příjem přivezou pacientku s nevysvětlitelnými bolestmi břicha. A Žák je zaměstnaný tím, že v nemocnici mají slavného fotbalistu. (TV Prima)
Hrají
Marek Němec
Československo
Nejlepší seriály:
Labyrint (2015) (seriál)
Zdivočelá země (1997) (seriál)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (seriál)
Jan Dolanský
Československo
Nejlepší seriály:
Kukačky (2021) (seriál)
Rapl (2016) (seriál)
Autobazar Monte Karlo (2015) (seriál)
Kristýna Leichtová
Československo
Nejlepší seriály:
Tři tygři (2019) (seriál)
Sex O'Clock (2023) (seriál)
Soukromé pasti (2008) (seriál)
Roman Zach
Československo
Nejlepší seriály:
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Třídní schůzka (2021) (seriál)
Černí andělé (2001) (seriál)
Igor Chmela
Československo
Nejlepší seriály:
Případy 1. oddělení (2014) (seriál)
Podezření (2022) (seriál)
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Pavel Řezníček
Československo
Nejlepší seriály:
Ochránce (2021) (seriál)
Smysl pro tumor (2024) (seriál)
Sedm schodů k moci (2023) (seriál)
Adéla Gondíková
Československo
Nejlepší seriály:
sKORO NA mizině (2020) (seriál)
Škoda lásky (2013) (seriál)
Vraždy v kruhu (2015) (seriál)
Sandra Nováková
Československo
Nejlepší seriály:
Bylo nás pět (1994) (seriál)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (seriál)
Kancelář Blaník (2014) (seriál)
Ondřej Rychlý
Československo
Nejlepší seriály:
Vyprávěj (2009) (seriál)
Trapasy (2007) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Radúz Mácha
Československo
Nejlepší seriály:
Já, Mattoni (2016) (seriál)
Šéfka (2022) (seriál)
Specialisté (2017) (seriál)
Libor Matouš
Československo
Sára Rychlíková
Česko
Nejlepší seriály:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Lajna (2017) (seriál)
Národní házená (2022) (seriál)
Annette Nesvadbová
Nejlepší seriály:
Kukačky (2021) (seriál)
Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)
Táta v nesnázích (2023) (seriál)
Mária Dolanská
Československo
Nejlepší seriály:
Život a doba soudce A. K. (2014) (seriál)
Oběti (1999) (seriál)
Na lavici obžalovaných justice (1998) (seriál)
Jindřich Žampa
Česko
Nejlepší seriály:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)
Marie Terezie (2017) (seriál)
Dvojka na zabití (2021) (seriál)
Ladislav Ondřej
Československo
Nejlepší seriály:
Hop nebo trop (2004) (seriál)
Nadměrné maličkosti (2004) (seriál)
Kriminálka Anděl (2008) (seriál)
Jana Bernášková
Československo
Nejlepší seriály:
sKORO NA mizině (2020) (seriál)
Lajna (2017) (seriál)
Chlap (2022) (seriál)
Kateřina Pechová
Česko
Nejlepší seriály:
Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)
Specialisté (2017) (seriál)
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
Jiří Perůtka
Nejlepší seriály:
Malá velká liga (2023) (seriál)
Dobré zprávy (2022) (seriál)
1. MISE (2021) (seriál)
Kateřina Kuboušková
Nejlepší seriály:
Sestřičky Modrý kód (2020) (seriál)
1. MISE (2021) (seriál)