Reklama

Reklama

Jurassic Shark 2: Aquapocalypse

Obsahy(1)

Ropná společnost se nepoučila ze svých chyb a neukončila tajné vrty poblíž ostrova Cat Island. Stále doufá, že nalezne bohaté naleziště ropy bez většího mediálního humbuku a jediné, co jí stojí v cestě, je prehistorický Megalodon. Ten, jak se zdá, své teritorium neopustil a stále brázdí tamní vody. Je však jen otázkou času, kdy znovu zaútočí a v nebezpečí budou nejen pracovníci plošiny, ale i obyvatelé nedalekého rybářského městečka. (SOLOM.)

(více)

Recenze (9)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Nejrůznější COVID opatření se postupně rozvolňují (nebo naopak opět zpřísňují) po celém světě a tak z děr vylézají kromě uznávaných tvůrců i jejich pravé opaky, aby opět zaplavili diváky různých žánrů tunou těžko stravitelného braku a to nejen co se toho hororového týče. Mark Polonia je jedním z nich a přestože má na svém kontě i několik zajímavých kousků, většinu jeho tvorby tvoří céčkové paskvily. No a tento film je toho (ne)zdárným příkladem. Již první díl Jurassic Shark (2012) stál za starou bačkoru a patří mezi filmový odpad, ale to Poloniu viditelně nějak netrápilo a převzal po Kellym režisérské křeslo. A musím podotknout, že toto volné pokračování je ještě horší než jednička a to už je co říct.   Ve filmu se mluví o 15-18 metrovém prehistorickém žralokovi, no tady viditelně útočí ve vodě po kotníky, dokáže zaútočit i na souši, či se jen tak proletí na člunem – který by jinak rozdrtil jen máchnutím ocasu. Samotný predátor je nám tu naservírován v dosti nepovedené digitální podobě, o těch gumových mláďatech ve vejcích nemluvě, ale to bych možná dokázal tvůrcům i odpustit. Mnohem horší to totiž bylo se samotným příběhem – který je plný nezáživných dialogů, nelogických přehmatů, otřesných digitálních efektů a trapných hereckých výkonů (pokud se tomu tedy dá říkat herecké výkony). Jediné co mé oko alespoň trochu zaujalo, bylo pár pěkných děvčat v bikinách, no a ani hudební doprovod nebyl nejhorší. Dokonce zde byly párkrát vzpomenuty i některé události z prvního dílu.10% ()

Makky odpad!

všechny recenze uživatele

Áno, boli sme natoľko intoxikovaní alkoholom, že nám nestačila len prvá časť. Druhá časť je zábavnejšia, ale nie, prosím, nepozerajte to! ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Bolo veľkým lákadlom dať odpad! a film ponechať na 0%, ale ten týpek s tou fajkou nemal chybu a našlo sa niekoľko pekných zadkov, čo to zachránila hudba ale inak to je teda riadny skvost. ()

mosnak odpad!

všechny recenze uživatele

Přehlídka klipů jako z reklamy a katastrofální "triky" na úrovni filmových nadšenců ze základní. Herecké výkony jsou šílené děj nedava žádný smysl. Viděl jsem hodně, ale tohle byl fakt masakr 😉 - 0% ()

nikhaj odpad!

všechny recenze uživatele

Pana Beka!!!!! Pre koho toto "dielo" vzniklo nechapem. Ani pre deti ani pre dospelich. Uchilactvo normalne diagnoza ()

B3n odpad!

všechny recenze uživatele

Čo sa týka samotného filmu, tak je asi zbytočné baviť sa vôbec o filme, neviem a ani nechcem si predstaviť cestu do mysle niekoho, kto toto považuje za dobre odvedenú prácu a neváha s ňou ísť na verejnosť. Niečo pozitívneho ale z týchto odpadkov predsa len existuje. Výborne sa na tom trénujú kvetnaté súvetia, zadupávajúce takéto zásadné, prelomové diela do zeme, kam patria. ()

borecjeborec 

všechny recenze uživatele

Jelikož jsem se na film začala dívat jako na tuctový večerní film, tak mě neskutečně překvapil. Při první scénce s z dinosaurem vloženém v malování jsem vyprskla smíchy. Děj byl sice úplně nesmyslný a všechno ostatní taky, ale za první dojem a pána s fajfkou ten odpad prostě nedám. 10% ()

Reklama

Reklama