Duel Junior

Rodinný / Soutěžní
Slovensko, 2021, 26 min

Účinkují:

Filip Jánoš

Vedomostná súťaž určená pre mládež. Okrem vedomostí rozhoduje aj rozhľad, pohotovosť a taktika. (RTVS)

Arsenal83 odpad!

Človek by čakal číro vedomostnú súťaž, kde sa predvedú mladé talenty, ale oni tam zadrbali akéhosi vodníka, čo tam skáče na obrazovku a má poznámky ako: "ja z nich skapem". Prípadne sa tam rehoce ako pomätenec. To sa niekomu zdá vhodné? Lebo vtipné to teda vôbec nie je. Ale maximálne rušivé teda určite. ()

Trevor

Čo sa týka formátu s vodníkom to už opísal Arsenal83. Čo sa týka vedomostí detí...síce s prehľadom vieme že akási Arjana Grande Hotel Buenos Airos má vyše xyz followerov ale netušíme ktorá balkánska krajina má iba 47 kilometrové pobrežie, o snahe odpovedať na otázku z histórie či o tom čo vlastne je úžitková voda ani nehovorím. Ešte že to chlapec nakoniec zachránil aspoň pri otázke o Star Wars...že spoločnosť osprostieva je známy fakt (a nemusí to spomínať ani žiaden kapitán), ale že až takto strašne... ()

ac1976 odpad!

Ťažko vôbec okomentovať. Stačí čo napísali Arsenal83, Trevor, Eire a rategod. Naša krajina je v p... a naša slávna verejnoprávna televízia platí nejakého parazita (aj) z mojich daní! P.S.: Toho škamravého debila, ktorý si asi pripadá vtipný zajebať krompáčom. ()

MovieCup

FiFqo je super na youtube a streamovacích kanáloch ale na televízne obrazovky sa absolútne nehodí. Inakšie formát Duelu nie je zlý - dosť kopíruje originálny Duel, ktorý už za tie roky schytal veľkú slávu. ()