kitano

U nas nie prilis zamy americky seral. Ako su ludia zo 70-tych rokov predstavuju buducnost? O tom je tento serial. Blaznive napad a skvely humor, hlavne pre fanusikov southparku a simpsonovcov. Ak mate moznost si to zohnat (a viete po anglicky) nevahajte. O zabavu na par dni mate postarane. 10/10 ()

Rudovous

Vedle the Simpsons a Futuramy nejlepsi komedialni animovany serial. Milovnici debilniho, obskurniho humoru si veru prijdou na sve. Bezelo to snad ve ctyrech seriich o vzdy trinacti epizodach. viz- Adultswim.com ()

elminique

Neuveriteľný úlet. Tvorcovia, ktorí stoja za výborným Robot Chicken a Archerom, tu mali strašné množstvo nápadov. Humor, ktorý často najlepšie vystihuje slovo "sick" no Sealabu to vždy odpustíte a budete sa baviť. Teda ak máte radi obskúrne referencie na popkultúru, debilné vtípky a použitie a parodovanie klasickej Cartoon Network animácie. Ja mám. ()

looo

All Hail the Overlord! banda sociopatů v podvodní základně, který absolutně nezajímá jejich mise a nevěděj co s penězma, absurdita na entou, prvotina tvůrců Archera, podle mě nejmíň povedená z jejich animáků, což ale neznamená že je to špatný. Náročný na angličtinu, čím líp umíte, tím víc si z toho odnesete. Klasikou je, že animace je čistě účelová a není nijak kvalitní, páč prostě o ní vůbec nejde, že jo. Opět, jako u všech ostatních jejich děl, tenhle humor fakt není pro každýho. ()