Útěk z inferna

Scénografie:

Sherman Williams

Kostýmy:

Tricia Gray

Docela milá, nenáročná komedie bez jakýchkoliv ambicí. Příběh se odehrává v mě příjemném prostředí naprostého zapadákova někde v Texasu. V tomto nudném mikroprostředí, kde konec světa rovná se poslednímu plotu a jediný pracant je větrák na stropě šerifovy kanceláře se rozehrává bláznivý příběh o vyloupení banky. Lupiči jsou ale hrozní ňoumové a mají neuvěřitelnou smůlu. Rozehraje se pátrání po ukradených penězích jenž ale nikdo neví kde jsou včetně lupičů. Do hry se vkládá mladá krásná policistka (Turner), láska a obtloustlá FBI. Všechno komplikuje místní mafiánský boss, který byl v podstatě okraden a snaží se dostat své peníze zpátky. Na konci se z neskutečně naivní policistky, jejíž hlavní rolí ve filmu je usmívat se, stane žena vamp. Čekal jsem už jenom přestřelku v bikinách. I když konec je zbytečně akční, ostatek filmu je mile utahaný a herec v hlavní roli se skutečně krásně typově hodí pro roli nevýrazného pilota. Janine je krásná, dokonce s krátkými vlasy, i když obarvenými na zrz. Objeví se v několika milostných scénách a nakonec i v pěkném úborku, jinak ale nestojí za řeč. I když tento film patří do lepší poloviny toho co natočila.(12.3.2004)