poster

Hosteska

 • Východní Německo

  Hostess

Drama

Východní Německo, 1976, 98 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • YURAyura
  odpad!

  0/10 V pripade, ze chcete protrpet hodinu a pul v tomto kuse se vam skyta opravdu skvela flagelantska prilezitost. Do pitomeho pribehu ze soucasnosti "komplikovaneho" vztahu muz-zena primychane angazovane aktuality jako vyzdoba nastenky, uplatkarstvi, respektovani autorit, sporadanost manzelstvi, genereacni konflikt,... a cele to korunuji zabery na Berlin marne konkurujici puvodni symfonii velkomesta. Ruce/oci pryc...(5.3.2009)

 • Indyi
  *

  Das Filmfest, Praha 2012 Tak z tohoto filmu jsem si vzal ponaučení, že opravdu se nevyplácí chodit na staré dederácké filmy. Myslím, že popis východoněmecká romance mluví za vše...(22.10.2012)

 • neo93
  ***

  Jedna z řady východoněmeckých romancí, která vznikala pod taktovkou společnosti DEFA, tentokráte od režiséra Rolfa Rőmera. Celá vyprávění je založeno na jednoduché dějové lince. Johannes, automobilový nadšenec, muž s typickým knírem, řekne jednoho odpoledne své přítelkyni, průvodkyni po městě, Jette, že si ji chce vzít za svou manželku. Ta však nečekaně odmítá si ho vzít a po hádce odchází pryč z bytu. Následně po celou dobu sledujeme, zda se tito dva jedinci vrátí k sobě či nikoli, souběžně z dalšími partnerskými vztahy. Ozvláštňujícím prvkem jsou jistě flashbacky hlavní hrdinky se svým mužem, které se objevují většinou ve scénách, kdy sledujeme jiné šťastné či naopak truchlivé páry. Mimo to nám film nabízí také zajímavé záběry na tehdejší Berlín. Celkově povedený snímek, který zachycuje jeden milostný příběh, pro mě s nečekaným a nepochopitelným koncem. (20.6.2017)