Pojďte pane, budeme si hrát - Série 1 (1965) (série)

Držte si klobouk (S01E05)

(epizoda)
  • angličtina Hold Your Hat
všechny plakáty

Jeden z dílů seriálu POJĎTE, PANE, BUDEME SI HRÁT. Medvědi při svých hrách vyrábějí mýdlové bubliny, jenže menší z nich se omylem roztoku napije a začne se vznášet. Na zem se dostane až díky tajuplnému talíři. A protože větší medvěd už je pro něj moc velký, jde hledat na hraní trpaslíka. (zdeny99)

Stegr

40% - Tak před deseti lety mi tyto pohádky táta pustil se slovy, že za jeho mladých let byly obrovským hitem. Věřím tomu, ale pro mě příběhy dvou podivných méďů byly utrpení, kterému dávám dvě hvězdičky hlavně proto, že nevím, jak bych se k tomu stavěl, kdybych to viděl teď... ()

swamp

Pátý díl večerníčku Pojďte pane, budeme si hrát. Pojednává o tom, jak malý medvěd najde vajíčko, ze kterého se vylíhne klobouk.. a jak už se to tak stává - i takový klobouk jednou odejde z domu.. ()

Iggy

Malý medvěd je tu prostě k zulíbání: když jde hledat trpaslíčka na hraní, protože větší medvěd už je moc velký a moc vypečený, a když se stará o klobouček, který se jim vylíhne z vejce. Podařená je taky závěrečná chaplinovská etuda. ()

h0n24 odpad!

Nikdy mě řada "pojďte si hrát" nechytla. Přišla mi podobně hloupá jako "dnešní" teletubbies. Prostá. Do výšin vyhoněná kvalitní reklamou. Vsadím se, kdyby se záměrně necpala do tehdejších kin jako "předfilmy", pravděpodpbně by dnes o tuto sérii málokdo zavadil. ()

kapibara

tohle je můj nejoblíbenější příběh dvou neodolatelně vypečených medvědů- hodnýho a vyčůranýho....a co se stane,když tihle dva začnou vychovávat čerstvě vyklubaný klobouk? ()