Pojďte pane, budeme si hrát - Série 1 (1965) (série)

Jak šli spát (S01E06)

(epizoda)
  • angličtina How They Went to Bed
všechny plakáty

Jeden z dílů o dvou medvědech z cyklu POJĎTE PANE, BUDEME SI HRÁT.
Medvědi spolu hrají dámu a menší při ní usíná. Aby byl menší vzhůru, tak se pustí do dalších her - na schovávanou, kuželky, hrají si na létající draky. I přes tohle veškeré snažení většího medvěda se chce menšímu stále spát, a tak se oba odeberou k zimnímu spánku. Na jaře se probudí a povídají si, co se jim zdálo. (zdeny99)

Allegro.g.

Nejkrásnějších 10 či 15 minut, jaké kdy zachitil filmový pásek. Nejkouzelnější hry, jaké si ti dva kdy vymysleli, a nádherná barvitá lyrika. Jak se Vám spí? Jako v pokojíčku! ()

kykda

Nejlepší dětské vzpomínky. Když se na to dívám znovu, tak se popadám smíchy. Nejlepší pohádka co je mi známa. ()

honzic

Pojarovy medvědi jsou klasika, hodněkrát vysílané a nyní pěkně rekonstruované v dobré kvalitě, potěší pěkné barvy a namluvení Deylem, ale na druhou stranu mi občas už lezly na nervy. Hodnocení: 70 % ()

WDMD

Teprve nedávno jsem si všiml zajímavého detailu - dokud nenasněží, pohybují se medvědi na pozadí "obrazu Joana Miró". ()

kockodlak

"Ať žije jaro! Jaro a hry!" - "A hrajeme na bejka!" - "Ale říká se na býka." - "Na býka Pepíka. Búúú" Aneb dokud se dívám na tyto vypečené pány, dětství a jaro nikdy neskončí. :)) ()