poster

Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál)

 • Československo

  Kdo to hodil, pánové

  (Československo)
 • anglický

  Hey, Mister, let's play

 • anglický

  Who threw that, gentlemen?

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1965, 76 + 75 min

 • Campbell
  *****

  No další parádní večerníček na který nedám dopustit, příběhy medvídků kteří se promění v cokoliv nemělo v mém mládí chybu a ani ted. Dnes jsem si seriál zase nějak extra neužil jako třeba Povídání o pejskovi a kočičce(z nich jsem i po téměř 10 letech nadšenej). Ale jako malej jsem měl jen pár dílů, ted jsem viděl všechny a jsem spokojen.(21.6.2011)

 • Honzíno
  *****

  Naprosto bezkonkurenční záležitost, kde hranice představivosti, animátorské tvůrčí schopnosti, filmařské vynalézavosti a hravosti jednoduše neexistují. Smekám a navždy budu obdivovat dokonalost tohoto perfektního projektu. Nejkrásnější na tom všem je ta odvážnost, kdy (pokud neznáte průběh) nikdy nevíte, co vás čeká za pár okamžiků. Promakané do nejmenšího detailu.(24.5.2011)

 • Rawar
  *****

  ...No co, co, co, co, có ? Pořád že napůl, napůl. V tomhle neznám bráchu, pané !!! Skvostný animák z našich luhů a hájů, kde je jasně vidět jak dopadnete, když jste podobný jako malý, hloupý medvídek :-) Vždycky se najde nějaký větší, chytřejší, který s Vámi pěkně vyběhne. A že jsem nikdy malého nelitoval, dostal co zasloužil pokaždé :-) Můj osobně nejoblíbenější díl je O pardálovi který voněl, protože ho namluvil mistr Filipovský : Co se tady motáš jako slepice ??? Nevidíš že je tu závod ??? :-)(11.12.2013)

 • **

  Jak já tydhle dva medvědy nesnášela, jako malá holka jsem ten večerníček nemohla vystát a ani teď v něm nenalézám nic, proč ho zapnout, ale na jeho obhajobu musím říct, že "se mi to nelíbilo" a "ty hlasy a vůbec všechno bylo nesympatické" nejsou moc racionální argumenty a není to úplně stupidní, takže 2*(16.6.2009)

 • Tuax
  *****

  Jeden z mých velmi oblíbených animovaných seriálů mého dětství. Dokázal jsem u něj sedět do nekonečna. Velice zábavné a hlavně plné fantazie, co vše se nedá ze dvou medvědů vytvořit a co vše mohou ztropit. Velice chytlavě namluveno, zkoukl jsem nyní pro osvěžení první dí a má to pořád v sobě to zábavné kouzlo.(18.2.2011)

 • - V díle „Jak jeli k vodě“ je vloženo podprahové sdělení (informace na obrazovce trvající zlomek vteřiny) "HLASUJI PRO MÍR". (pan.Kaplan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace