poster

Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál)

 • Československo

  Kdo to hodil, pánové

  (Československo)
 • anglický

  Hey, Mister, let's play

 • anglický

  Who threw that, gentlemen?

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1965–1973

(další profese)
 • Honzíno
  *****

  Naprosto bezkonkurenční záležitost, kde hranice představivosti, animátorské tvůrčí schopnosti, filmařské vynalézavosti a hravosti jednoduše neexistují. Smekám a navždy budu obdivovat dokonalost tohoto perfektního projektu. Nejkrásnější na tom všem je ta odvážnost, kdy (pokud neznáte průběh) nikdy nevíte, co vás čeká za pár okamžiků. Promakané do nejmenšího detailu.(24.5.2011)

 • elgreco
  *****

  Dát medvědům míň jak 5 hvězdiček? To raději sežeru brouka oškliváka ratata čuňata! Óda na hravost. Jako starší brácha, jsem byl ten větší mevěd… je to prostě realistický…, i když jsem nebyl takový "šidítko", to teda ne:-) Jo a kdysi jsem někde četl "psychoanalytickej" rozbor medvědů…, ono je tam toho fakt dost o dětství a dospívání… a návratech do dětství… a Rudolf Deyl to namluv perfektně. Líbí se mi víc než Filipovský v druhé sérii. Musim jít, pálí se mi ta vtipná kaše, co si vařim, abych byl nejchytřejší medvěd u Kolína!(11.4.2010)

 • Petfruf
  *****

  Moje máma dělá reklamu, jeho máma dělá reklamu, můj tatínek "muuuf", jeho tatínek "muuuf", můj strejda je "papadadá", jeho strejda "papadadá", má babička, jeho babička, dědečkové mazaní a oba z Kopidlna, to znamená... to znamená... ty Kubo, že my dva jsme asi bráchové! Bráchové! - A to je jedno, ať jsme bráchové, pojďte pane, budeme si hrát! Geniální a nesmrtelné!(6.12.2011)

 • PowPow
  ***

  Jako dítě mě to nebavilo, navíc se mi nelíbilo, jak ten větší využívá toho malého, a proměny obou medvědů mi přišly skoro strašidelné. Jako dospělému mi to naopak přijde vynikající. Ta hra s fantazií bez zábran a jemný humor! Ve srovnání se současnou dětskou tvorbou to nemá obdoby. Ale přesto - je to pro děti a tak je třeba zohlednit, jak jsem to viděl tehdy.(5.3.2019)

 • Rawar
  *****

  ...No co, co, co, co, có ? Pořád že napůl, napůl. V tomhle neznám bráchu, pané !!! Skvostný animák z našich luhů a hájů, kde je jasně vidět jak dopadnete, když jste podobný jako malý, hloupý medvídek :-) Vždycky se najde nějaký větší, chytřejší, který s Vámi pěkně vyběhne. A že jsem nikdy malého nelitoval, dostal co zasloužil pokaždé :-) Můj osobně nejoblíbenější díl je O pardálovi který voněl, protože ho namluvil mistr Filipovský : Co se tady motáš jako slepice ??? Nevidíš že je tu závod ??? :-)(11.12.2013)

 • - V díle „Jak jeli k vodě“ je vloženo podprahové sdělení (informace na obrazovce trvající zlomek vteřiny) "HLASUJI PRO MÍR". (pan.Kaplan)

 • - Epizoda obsahuje podprahovou zprávu "Hlasuji pro mír". (davidrohusch)