poster

Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál)

 • Československo

  Kdo to hodil, pánové

 • Česko

  Pojďte pane, budeme si hrát

 • Česko

  Kdo to hodil, pánové

 • angličtina

  Hey, Mister, let's play

 • angličtina

  Who threw that, gentlemen?

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1965–1973, 2 h 38 min (Minutáž: 12–19 min)

(další profese)
 • teyra
  *****

  První díl příběhů dětsky nevinného malého medvěda a jeho zralejšího a vykutálenějšího parťáka zaslouží absolutorium. Neuvěřitelná klasika. Nabité nápady, fantazií, lehkostí, hravostí, s vícevrstevnatým obsahem, který úplně docení až dospělý divák, a v neposlední řadě se skvělým Deylovým dabingem. Z druhého dílu série se vytrácí dynamika vztahu mezi oběma medvědy a bohužel mizí i magická surreálnost a košatost příběhů. Už to sice není geniální, přesto to ale zůstává nadprůměrné, a to díky zachované úrovni "přeměňovacích" gagů.(12.10.2011)

 • DaViD´82
  *****

  Zasloužená klasika české animace. Pojarovi se až neskutečně krásně podařilo spojit zajímavou a originální vizuální stránku s úžasnou hravostí, nenásilným poučením a přitom udržet kvalitu na takové úrovni, že jak děcko tak i dospělák si v tom najdou to své. Jednotlivé epizody, které v průběhu mnoha let postupně vznikaly, spojuje až neuvěřitelná vyrovnanost, které nijak neuškodila ani pozdější změna vypravěče.(28.12.2009)

 • Petfruf
  *****

  Moje máma dělá reklamu, jeho máma dělá reklamu, můj tatínek "muuuf", jeho tatínek "muuuf", můj strejda je "papadadá", jeho strejda "papadadá", má babička, jeho babička, dědečkové mazaní a oba z Kopidlna, to znamená... to znamená... ty Kubo, že my dva jsme asi bráchové! Bráchové! - A to je jedno, ať jsme bráchové, pojďte pane, budeme si hrát! Geniální a nesmrtelné!(6.12.2011)

 • Campbell
  *****

  No další parádní večerníček na který nedám dopustit, příběhy medvídků kteří se promění v cokoliv nemělo v mém mládí chybu a ani ted. Dnes jsem si seriál zase nějak extra neužil jako třeba Povídání o pejskovi a kočičce(z nich jsem i po téměř 10 letech nadšenej). Ale jako malej jsem měl jen pár dílů, ted jsem viděl všechny a jsem spokojen.(21.6.2011)

 • Nikolas__
  ****

  Geniální, a naprosto odzbrojující humor, skvělé animace a všechno. I nostalgie. Tohle by se mělo pouštět malým dětem. ¶1. Série - První sérka je sice úžasná, plná super epizod, ale teprve ta další, ukáže perfektní zábavu. V této sérii máme úžasné díly s dobrým nápadem (Jak jely k vodě, Držte si klobouk), epický začátek seriálu, který je neuvěřitelně vtipný (Potkaly se u Kolína). Potěší i snová epizoda "Jak šly spát". Ale průměrná epizoda se tu najde, konkrétně "K princeznám se nečuchá". Ale stále je tu až podivně perfektní "Jak vařily vtipnou kaši". ¶2. Série - Vzestup do nebes. Hned první epizoda nám ukáže, že není čas odpočívat. První epizoda je doslova narvaná vtipy a je prozatím moje nejoblíbenější (Co to bouchlo?). A geniálně vtipná epizoda (Psí kusy) nebo zajímavá a úžasná (Nazdar kedlubny), určitě stojí za shlédnutí. Epizoda (A neříkej mi Vašíku) je moje druhá nejoblíbenější, a je naprosto geniální a úžasná. Dále pak (O pardálu který voněl), je sice zábavná, ale z druhé sezóny je nejslabší.(14.3.2020)

 • - Epizoda obsahuje podprahovou zprávu "Hlasuji pro mír". (davidrohusch)

 • - V díle „Jak jeli k vodě“ je vloženo podprahové sdělení (informace na obrazovce trvající zlomek vteřiny) "HLASUJI PRO MÍR". (pan.Kaplan)

 • - Medvídci si vykají a oslovují se pane. Přestože hned v prvním díle dojde k objevu, že jsou bráchové a utvrdí to tyknutím a zvoláním „to znamená ty kubo, že mi dva jsme bráchové“. Přesto si celý seriál dál vykají. (sator)