Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál)

• Československo

Kdo to hodil, pánové

(Československo)

Hey, Mister, let's play

Who threw that, gentlemen?

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1965, 76 + 75 min

Zlatý fond československého animovaného filmu aneb nezaměnitelná animace pana Břetislava Pojara. Radosti mého dětství...(28.4.2009)

je to tak surrealistické a to já nemám normálně rád, ale tady to je zabaleno do takové dětské hry že to je super!(22.9.2012)

"A pořádně pufejte! To když JÁ zabafám!" -"To joo, to jooo. Tak nate." Úžasně hravé a milé.(23.11.2010)

Panebože, ten druhej medvěd, to je takovej zmrd...to snad ani není možný. Podřídit všechny svoje aktivity tomu, jak vymyslet hru, kterou by obral toho prvního o bonbóny....to je přímo krutost života ve své nejďábelstější nahotě. Je to zároveň nejgeniálnější večerníček co znám. Ta hora nápadů, tomu se žádný jiný nevyrovná. 100%(18.11.2015)

• Attta

Bombovní a nezapomenutelné. Šílená nosalgie.(2.4.2013)

• - V díle „Jak jeli k vodě“ je vloženo podprahové sdělení (informace na obrazovce trvající zlomek vteřiny) "HLASUJI PRO MÍR". (pan.Kaplan)