Pojďte pane, budeme si hrát

• Česko Kdo to hodil, pánové (více)

Série(2) / Epizody(11)

Jeden je malý a hloupoučký. Druhý protáhlý a vychytralý s mlsným jazýčkem. Jednoho dne se potkali u Kolína a dali se do řeči. Po dlouhém klábosení o tom, jak měli geniální předky a příbuzné zjistí, že jsou bráchové a začnou si spolu hrát. Prožívají spolu mnohá dobrodružství a hry, které však nejsou ze strany toho většího zrovna čestnou zábavou. Ale malý medvídek to snáší vcelku dobře a tak oba navozují řadu úsměvných situací. (stub)

Recenze uživatele h0n24 k tomuto seriálu (12)

Pojďte pane, budeme si hrát (1965) odpad!

Nikdy mě řada "pojďte si hrát" nechytla. Přišla mi podobně hloupá jako "dnešní" teletubbies. Prostá. Do výšin vyhoněná kvalitní reklamou. Vsadím se, kdyby se záměrně necpala do tehdejších kin jako "předfilmy", pravděpodpbně by dnes o tuto sérii málokdo zavadil. ()

Potkali se u Kolína (1965) (S01E01) odpad!

Nikdy mě řada "pojďte si hrát" nechytla. Přišla mi podobně hloupá jako "dnešní" teletubbies. Prostá. Do výšin vyhoněná kvalitní reklamou. Vsadím se, kdyby se záměrně necpala do tehdejších kin jako "předfilmy", pravděpodobně by dnes o tuto sérii málokdo zavadil. ()

Jak jeli k vodě (1965) (S01E02) odpad!

K princeznám se nečuchá (1965) (S01E03) odpad!

Jak jedli vtipnou kaši (1966) (S01E04) odpad!

Držte si klobouk (1966) (S01E05) odpad!

Jak šli spát (1967) (S01E06) odpad!

Co to bouchlo? (1970) (S02E01) odpad!

Psí kusy (1971) (S02E02) odpad!

O pardálu, který voněl (1971) (S02E03) odpad!

A neříkej mi Vašíku (1972) (S02E04) odpad!

Nazdar, kedlubny! (1973) (S02E05) odpad!