Reklama

Reklama

Ženy a vrah

  • Francie Les femmes et l’assassin (více)
Dokumentární / Krimi
Francie, 2021, 92 min

Obsahy(1)

Dokument o policejní velitelce, matce zavražděné dívky a o jejich neúnavném úsilí dopadnout a usvědčit sériového vraha, který v 90. letech terorizoval Paříž. (Netflix)

Recenze (6)

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Od roku 1991 do roku 1997 řádil ve Francii vrah, který zabíjel ženy později ho chytly a dostal doživotí bez možnosti propuštění ve filmu se  mluví o 22 letech vězení, ale wikina říká něco jiného osobně bych více věřil wikině. https://en.wikipedia.org/wiki/Guy_Georges 60 procent ()

rublik05 

všechny recenze uživatele

Nesmírně zajímavý projekt, který je však totálně utopen díky neskutečně nudnému zpracování a absenci jakékoliv dramatizace. Na jednu stranu zde máme výpovědi nejen policistů, ale i různých účastníků soudu, kteří vypráví své zážitky a popisují, co se tenkrát stalo, jak se to celé událo. Velká škoda, že tvůrci vůbec nepracovali s nějakým napětím či postupnou gradací, absolutně se vykašlali na kvalitní hudební doprovod, který by dokument vytáhl minimálně o třídu výš. Ubrat na stopáži, pohrát si s poutavostí a byl by to parádní projekt. 4/10. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Matka a policajná veliteľka v jednej osobe síce bola neúnavná, ale dokument teda únavný je. Hudba uspáva a naozaj to nemá ani trocha dramatičnosti. ()

Reklama

Reklama