poster

Let's Scare Jessica to Death

Horor

USA, 1971, 89 min

Režie:

John D. Hancock

Předloha:

Joseph Thomas Sheridan Le Fanu (povídka)

Producenti:

Charles B. Moss Jr.

Střih:

Murray Solomon

Kostýmy:

Mariette Pinchart
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  ***

  Hodně pomalý ale dost dobrý film který se tváří totálně všelijak. Pomalu hodinu jsem nevěděl o co tam jde až nakonec.... No raději nic. Film má fakt parádní atmosféru která se postupně přidává. Ona osamocená chata a parní letní den umí své. Herci byly výborní a hlavně představitelka Jessicy který to bláznovtsví si opravdu užívala. Jen škoda že nebylo více nějaký porce strachu, protože ona ta atosféra celý film neutáhne, ale za mě palec nahoru.(3.1.2013)

 • Lhurgoyf
  *

  I keď má film striedmych 90 minút, mne spôsoboval dve a pol hodinové psychické muky. Film sa takmer nehýbe dopredu, sfetovaná Jessica pobehuje polovicu filmu po dome a polovicu po priľahlých stráňach a lúkach, jedného z hridnov zmlátia dôchodci v starobinci chodítkami a barlami, druhý sa zas podobá na nemeckého pornoherca a celý film (i v noci) práškuje sad s troma jabloňami... Pozrite si radšej dvakrát za sebou Zombie Strippers.(14.7.2008)

 • DaViD´82
  ***

  Nebýt evidentně sjeté Zohry Lampert a jejího, pravděpodobně záměrně, mimózního výkonu, tak by nebylo moc co kritizovat. I na tu bizarní hudební složku se dá zvyknout a vlastně se k tomu až nečekaně hodí. Ač má Jessičino poněkud nešťastné léto zdánlivě velmi rozumnou stopáž, tak díky pomalosti získáte dojem, že to mělo dobře tři hodiny. Což není výtka. Rozhodně se to však vyplatí vidět, jelikož tak skvěle ztvárněnou atmosféru nejistoty zda je to "tak či tak" (abych zbytečně něco nevyzrazoval), se nedaří navozovat zase až tak často. Respektive skoro nikdy.(13.7.2008)

 • Bloody13
  ***

  Malé překvapení se ukrývalo v tomhle přes čtyřicet let starém balíčku. Nelekejte se jeho povrchové zaprášenosti, vnitřek totiž obsahuje hezkou dávku paranoidní atmosféry. Ta, i přes skoro hlemýždí tempo, dokáže místy vyvolat slušné mrazení, jemuž můžete poděkovat podivné syntezátorové hudbě, doplněné o nepříjemné zvuky různého klepání a pískání. Navíc, hlavní hrdinka má vskutku jedinečného, až drogově opojného výrazu. Let´s Scare Jessica to Death je zkrátka zajímavým příspěvkem do upírského subžánru. Jen uchopeným jinak, než by divák čekal.(13.1.2013)

 • J*A*S*M
  ***

  Mluví-li někteří CSFD uživatelé v souvislosti s nějakým snímkem o nudě, tak mi zkušenost říká, že je poměrně dost pravděpodobné (alespoň v případě starších hororů), že se budu nudit také. Tentokrát to kupodivu neplatilo, protože ačkoli má film opravdu vražedně pomalé tempo, zhulenecký výkon paní Lampertové mě nepřestával bavit. Není to žádná excelentní podívaná (možná bych ani nemluvil o hororu), ale má to takovou poměrně originální atmosféru, že nic nezkazíte, pokud tomu hoďku a půl obětujete.(23.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace