Profil smrti

(TV film)
  • USA Killer Profile (více)

Když se středoškolská kráska Nicole (Lawson Greysonová) začne bát, že ji její všemi oblíbený sportovně založený přítel Liam (Derek Rivera) podvádí, založí si falešný profil na sociálních sítích. Vymyslí si jméno Heather Harrisová a rozhodne se vyzkoušet jeho věrnost. Liam obstojí a odmítne všechno, co na něho falešná Heather zkusí. Nicole se cítí hloupě, že o jeho věrnosti vůbec někdy pochybovala. Rozhodne se smazat falešný profil a raději na všechno zapomenout. Nebo se o to aspoň pokusí, dokud o několik týdnů později nenastoupí na jejich školu „skutečná“ Heather Harrisová (Kendall Catoová). Šokovaná Nicole odmítá uvěřit, že je Heather skutečná. Proto ji začne podezřívat, že je nebezpečnou lhářkou. Její podezření sílí zvlášť potom, co se na škole začnou odehrávat velice nečekané, poněkud bizarní a naprosto smrtící nehody. Jenže ani ředitelka školy Madelyn (Gina Simmsová), která je zároveň její matkou, Nicole nevěří. Zoufalá dívka se rozhodne vzít věci do vlastních rukou a zjistit, co je Heather doopravdy zač. (TV Prima)

Alaitos

No to byla sranda. Dám bokem příšerné herecké výkony především dámského osazenstva (není divu, že si holky už následně ve filmu neškrtly), příšernou režii a celkové levné zpracování. Největší zábava tohoto filmu tkví v těch jemných detailech :) Scéna sražení autem byl teprve začátek, logické lapsy jako geniální hackerka co by nejspíš hackla pentagon i na telefonu, krev, která nezaschne ani po x dnech, plížící scény, kdy na vás někdo přímo kouká a stejně vás "jako" nevidí a všudypřítomná debilita všeho a všech, to teprve dodává tomuto snímku ten pravý šmrnc. Takovou kokotinu jsem už dlouho neviděl, ale nakonec mě celkem bavilo to kvůli těmto věcem sledovat :) ()