poster

Beetlejuice

 • anglický

  Beetlejuice

 • slovenský

  Beetlejuice

 • slovenský

  Beetle Juice

Komedie / Fantasy / Horor

USA, 1988, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bestlama
  ****

  Jediné negativum je Keaton, kterého nemám rád, ale naštěstí film obdržel Oscara za masky, takže tím jak byl nalíčen, tak jsem se na něj nemusel koukat ... výborně, morbidně, vtipná komedie ...(21.5.2009)

 • hellstruck
  ***

  Nějak mi tohle dílko mého milovaného Tima Burtona doposud uniklo,tak jsem to samozřejmě musela napravit:)Burton jak tak koukám zůstal doposud věrný svému morbidnímu a ojedinělému vkusu.Tahle duchařská komedie má něco do sebe,exceluje v ní božská Winona Ryder;výprava je ještě trochu zaostalá,ale triky jsou typicky burtonovské a povedené.Černý humor a trocha toho strašení.Konec dobrý,všechno dobré.Když se dá dohromady génius Burton a mistrovská díla,tedy hudba Dannyho Elfmana,je jasné,že vznikne něco dobrého:)Nazvala bych to kravinou,ale rozhodně ne ve špatném smyslu.I když je pravda,že mezi moje nejoblíbenější kousky se Beetllejuice nezařadí.Nebavilo mě to tak,jako třeba Nightmare before Christmas,nebo Mrtvá nevěsta.A navíc z toho koukala ta osmdesátá léta..:D(10.3.2011)

 • Boss321
  ****

  Druhý film, který jsem viděl od Tima Burtona a musím říct, že se mi velmi líbil. Jedná se o příjemnou fantasy komedii, která rozhodně neurazí ba naopak spíše potěší......(25.9.2007)

 • TeeAge
  odpad!

  Nevidel som to dnes, videl som to ako dieťa - a bola to chyba. Jednoznačne môj najhorší filmový zážitok v živote. A teraz mi dochádza, prečo mi niečo nesedí pri pozeraní Burtonových filmov - komplex z detsva. Posralo sa to predčasne. Čo už...(2.10.2009)

 • Radyo
  ***

  Takový skoro typický Tim Burton. Není to sice jeho nejvydařenější dílko, ale určitě je to těžká pohodovka se spoustou výborných vtipných scének a velmi dobrými herci v čele s famózním Michaelem Keatonem. Ten opravdu řádí a je na něm vidět, že se při natáčení bavil. Kromě scének, kde vystupuje on, je nezapomenutelná scénka, ve které všichni nechtěně zpívají a tančí tu známou písničku "É-o-é-é-é-o" od Harryho Belafonta.(23.7.2002)

 • - Dívka na recepci v čekárně je Miss Argentina. (Morien)

 • - Dle původního scénáře měl být film čistokrevný horor o démonovi, který se vtělí do malého chlápka, který se spíše než vystrašit, snaží rodinu Deetzových vyvraždit. Lydie měla být pouze vedlejší postava a měla mít sestru Cathy. V jedné scéně měl například Beetlejuice vymlátit Cathy do podoby vzteklé veverky a pokusit se znásilnit Lydii. Nakonec se však scénář změnil na komedii. (Othello)

 • - Michael Keaton, Winona Ryder, Catherine O'Hara, a Sylvia Sidney všichni původně odmítli ve filmu hrát. Producent David Geffen a Tim Burton přesvědčili nejprve Michaela Keatona a poté i ostatní herce, aby ve filmu hráli. (Hejtmy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace