poster

Po hladině (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2007, 37x17 min

Kamera:

Jiří Strnad
 • bo.rec
  odpad!

  Chce se mi zvracet... 🤮(10.8.2019)

 • paascha
  odpad!

  Trapnost, vlastní tomu blbečkovi, který si ještě trapněji říká Otakáro Maria, i když je to jen blbý Ota, prolíná celým pořadem, který by třeba ani nemusel být tak špatný, ale je. K tomu, aby to byl opravdový shit a hnůj ještě chybí Otův kámoš z trapného sklepa Tumáš Panák, další debil žížaloid Vávra a jeho hnusné kreace, a jako špunt na vrchol smažka Nekonečný žlutoblb šššum svistu žlutoblb. Pak už bych blil.(16.3.2010)

 • Mariin
  *

  Pořad se mi vůbec nelíbí, Otakáro Maria Schmidt, který tu sám učinkuje, se mi jeví jako trapný tajtrlík. Jeho produkt je myšlenkově rozříštěný, primitivní a naprosto plytký, nejspíše stejně jako jeho tvůrce. Dnes jsem viděl díl o mýtech a legendách, v němž kromě Rómů vystoupil i jakýsi mladý brněnský kaplan Jan Hanák a vyslovil své subjektivní názory na (apokryfní? hagiografické?) mýty a legendy, svědčící o tom, že pořádně neví, o čem mluví. Rovněž např. Schmidtův rozhovor s dětmi nejevil známky ani průměrné úrovně.(22.11.2009)

 • sator
  *

  Kromě toho že to není žádný veledílo je tu nejhorší křesťanská (institucializovaná) všeobjímajícnost a patent na rozum který ale vychází z papouškování druhých, nikoliv z vlastní invence.To že Mario exhibuje je typické asi pro každého sklepáka.(18.11.2019)