Aasoo Bane Angaarey

Akční

Indie, 1993

• Gaja Gamini

Tak tohle byl bláznů svátek. Naštěstí šlo o hloupé-veselé, ne o hloupé-na zabití, ale i tak člověk při shlédnutí tohoto snímku občas pochybuje o vlastním duševním zdraví. Takže máme jednu ale s odpuštěnám vážně dementní rodinu, kde pravděpodobně všichni prošli nějakým úrazem hlavy, ať už je to dobráček Jeetendra nebo šílené zákeřná macecha. Pak vstoupí krásná, ale díky téměř nulovým dialogům skoro neviditelná Madhuri. Naštěstí ji z domu brzy vyženou, ovšem i tak krátký pobyt s Jeetendrou (který by mimochodem mohl být její otec), jí taky zamlžil zdravý rozum, protože ani ona už se od té doby nechová logicky. Naštěstí se brzy posuneme v čase a zjistíme, že Madhuri měla dceru - která příhodně vypadá zcela jako její matka (jak je to koneckonců u Indů v oblibě), a tato postava jako jediná dává smysl - a rozhodne se pomstít rodině, která se kdysi tak ošklivě zachovala k její matce. Příliš mnoho času je vyplýtváno na zcela nepříbuzné podkapitoly. Hrozné písně a divná choreografie. Jeetendra je nejhorším párováním pro Madhuri, dokonce i Rishi Kapoor s ní vypadal trochu roztomile, ale tohle prostě vážně nefunguje. Nicméně musím říct že jsem byla hrozně ráda, že role mstitele připadla dceři, a ne synovi, jak je to obvyklé.(6.2.2012)