Něco se děje (festivalový název)

• Indie

Karan Johar

Karan Johar

Yash Johar

Sanjay Sankla

Pro ty, co mají rádi Bollywood, bude tenhle film lahůdkou. Krásně naivní, střeštěné a sladké, ale takové to prostě je. A Shahrukh Khan je jedno velké charisma. Chápu, proč je takovým fenoménem a jeho obsazení znamená trhák. S Kajol by mu to jiskřilo, i kdyby to nebylo v plánu.:-) U tohohle filmu jsem si ani nevšimla té šílené stopáže, kterou disponuje většina bollywoodských snímků, prostě to jelo jak namydlenej blesk.:-)(9.12.2012)

U Bollywoodu je problém v jedné věci. Člověk musí shlédnout alespoň 20-30 filmů z této produkce, aby mohl hodnotit co bylo dobré a co slabší. A především indie je prostě svá, velmi naivní - se svým specifickým humorem, který nemusí každému sednout. V Kuch Kuch Hota Hai nechybí SRK a Kajol, což je dobrý základ, nechybí lehce přeslazená lovestory, nádherná sárí, taneční scény a hlavně konečný happyend. Pohodový film, který se hodí na zpříjemnění nedělního odpoledne. Rocková scéna je fakt dost ostrá :-) http://www.youtube.com/watch?v=sheZ-Xy1N_w(5.4.2009)

Malej Anjali zomrela mama pri pôrode, ale zanechala jej listy. V deň svojich ôsmich narodenín sa z toho posledného dozvedá, ako sa jej rodičia zoznámili a o priateľstve svojho otca s uličníckou Anjali. Mama ju na konci listu žiada, aby našla svoju menovkyňu a dala ju dokopy so svojim otcom, keďže mala pocit, že sa votrela do ich začínajúceho príbehu lásky. Prvá polovica je americký romantická komédia o vysokošlolských študentoch prenesená do Indie, tá druhá je klasický Bollywood. Asi najlepší z Karanových filmov, ktoré som videla... ale to ešte nehovorí nič o jeho kvalite :p 50%(7.10.2011)

Tak toto je bollywoodská komedie jak víno, vůbec jsem se při té délce nenudil. Dlužno dodat, že dvojka SRK a Kajol na mě funguje a oba jsou zde praštění, přesto však sympatičtí. Oblíbenkyně Rani hraje bohužel hraje druhé housle, navíc tady má divnou vizáž. Taky je fajn, že když už hrozilo, že film přepne do melodramatické hlušiny, děj se přesune do dětského tábora a jede se vesele dál. Myslím že oprávněně tento snímek patří v Indii mezi nejoblíbenější, já si ho také užil. Navíc mi docvaklo pár vtipných narážek z Om Shanti Om.(14.8.2013)

Ďalšia klasika s Kajol, tento film spadá do kategórie, potrebujem si poplakať, pustím si ho.... je absolútne jedno či ste ho videli prvýkrát alebo 228... Proste civíte na obrazovku, nemusíte už ani čítať titulky, lebo presne viete čo kto v ktorom okamihu povie a napriek tomu vám tečú slzy ako hrachy a keď skončia posledné titulky, pokojne by ste zostali sedieť a nechali film začať bežať od začiatku. Kto toto nevidel nepozná Bollywood. Kto tento film nemá rád nemá rád Bollywood.(17.1.2019)