Reklama

Reklama

Zpátky v gangu

(TV seriál)
  • Francie Braqueurs (více)

Epizody(6)

Obsahy(1)

Šikovný zloděj Mehdi se zkušenými parťáky se snaží chránit rodinu před mocným drogovým bossem a nechá se přitom zatáhnout do brutální a smrtící války o území. (Netflix)

Recenze (6)

bearmeedek 

všechny recenze uživatele

Překvapivě dobré. Příjemná délka a stopáž. První díl otevře několik zločineckých linek, které se brzy protnou. Všichni uzavírají dohody, nikdo je neplní, jediným řešením je sebrat a zabít. Nebudu vychvalovat množství vystřílené munice, ale plusem je určitě to, že seriál má spoustu míst, kde je napětí. A to i přes různé snahy není zrovna dneska trend. Zajímavé je, podle tohoto filmu v Bruselu žijí jen samí přičmoudlí darebáci. Proto se tak snaží je přerozdělovat ... ()

Houbiczska 

všechny recenze uživatele

Po 4. díle vypínám - je to takové nemastné, neslané, ničím nevýrazné a vlastně nemůžu naíjt důvod, proč seriál dosledovat do konce, obzvláště v momentální seriálové úrodě, kdy je daleko víc lepších věcí na koukání.  Potěší stopáž jen 6x40 minut, díky které je seriál snadno stravitelný a určitě se dá dosledovat bez újmy, hlavní hrdina je sympaťák, ale zbytek se nese ve vlnách průměru. Akce ničím nevybočuje, není nijak výrazná, záporáci v gangu jsou nudní a po slibné úvodní desetiminutovce jsem vlastně trochu zklamán. Očividně ne každá Francie dokáže být tou pravou "Francií". ()

Reklama

petikacka 

všechny recenze uživatele

Noo, frantíci opět ukázali, že ty svoje krimošky pořád umí. Je to tu zajímavě rozehrané, všichni jsou tu zločinci, každý má svůj důvod a někoho pro koho to dělá, každý má někoho rád a zároveň někoho nenávidí, není tu jediný slušňák i když sympaťáků tu pár je, ale jediné co mě opravdu pralo do očí je absence bílého bohatého nebo chudého člověka. Fuckt!!  Ani jeden...Je to natočeno čistě a pouze se severoafričany ( nejspíš Maroko, Alžír, Tunis...) i když s fransózkym občanstvím. Vůbec to, ale nesnižuje kvalitu filmu ba právě naopak. Líbí se mi, že se nebojí ukázat, že to nejsou jenom ti chudáčci bez práce a bez futuru, ale i bohatí a zaopatření "občané", kteří se mydlí mezi sebou hlava nehlava a když jde o prachy nebo o pomstu, tak je to padni komu padni! Předpokládám, že se natočí 2.sérka bo to tak fájně skončilo...P.S. Je tam jeden běloch, zapomněla jsem na Krise z přístavu. Tak sorry jako...Za mě 90% ()

Hapretor 

všechny recenze uživatele

Opravdu záživné ... drsné ... pořád se něco děje ... "sympatické" postavy ... i když jsou to všichni hajzli ... ()

agentmiky 

všechny recenze uživatele

Leclerq a Bouajilla opět spojili své síly! Drsné francouzské detektivky můžu vždycky, za poslední roky je upřednostňuji před Hollywoodem, který se v tomto žánru docela vyčerpal! Ale tady jsem se trochu obával toho seriálového formátu, na tomto poli s tou "Francií" moc zběhlý nejsem. První díl dost navnadil, úvodní akce měla šťávu, přesně to jsem od toho očekával. Jenže jak čas plynul, tak se čím dál tím více ukazovalo, že zejména scénář nepatří mezi ty vydařenější aspekzy, v tomhle směru mě to zklamalo. Herecky OK, každý se popral se svou rolí na jedničku. Výsledný dojem vylepšila osudovost závěrečného dílu, jenž se s ničím nemazlil, to jsem si užil (kromě toho uspěchaného konce).  Ve svých představách jsem doufal v o kus lepší výsledek, pořád ale jde o koukatelnou zábavu. 5,5/10 P.S. Proč ta digitální krev? Ozvučení zbraní ušlo společně s těmi fajn automobilovými naháněčkami, ale ty CGI stříkance, to je výsměch :D ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama