Bláznivou krimikomedii plnou mrtvol, ve které mezi podezřelé patří i potencionální oběti, natočil v roce 1994 Mel Smith (Mr. Bean : Největší filmová katastrofa). Doslova střelená komedie :) která měla silný začátek, ovšem v druhé půli začla pokulhávat a ztratila jaksi na své zajímavosti.. To byla menší výtka, k této jinak celkem povedené grotesce..****(2.7.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,316,865Tržby Celosvetovo $-(5.2.2010)

1. 3. 2010 - 55%(1.3.2010)

wilderesqueteka.(22.3.2013)

Nostalgia z detstva.(20.6.2009)

Děj není špatný na průměrnou komedii, místy je i zajímavý, ale je natočen ve velkém tempu, kamera a střih to jen podporuje (hodně), takže jsem byl v citelném tísnivém střehu, jako bych jel prostředkem magistrály na kole, nepříjemný pocit. Jako oddechovku si to tedy nepouštějte.(19.2.2016)

Střelená komedie plná mrtvol, která ve druhé třetině trochu ztrácí tempo a na zajímavosti. Celkově ale docela spokojenost.(23.6.2009)

Zběsilá retro pocta grotesce (trochu), vaudevillu (minimálně) a rádiu (hodně) v raně spielbergovském duchu.(21.3.2006)

• ac1976

Kopa známych tvárí, dokonca je v tom namočený George Lucas, ale humor mi pripadá dosť silený a pobavila ma možno 1 scéna. Skôr mi to pripadalo ako nejaký zostrihaný shitcom.(6.1.2014)