Noci v Tennessee

Gabriel Yared

Bernard Lang

Kostýmy:

Hilary Wright

Velmi zajímavý film, který nechává po shlednutí v divákovi určité otazníky ohledně skutečné podstaty vztahu dívky k mládému právnikovi, ale i tak se mně hodně libí.(7.9.2012)

Vypadalo to jako docela zajímavej thriller s klasickou zápletkou, kdy se někdo k něčemu náhodou připlete, dostane se tak do problémů a postupně už vůbec neví, komu může věřit a kdo všechno po něm jde. Nejedná se sice o nic, co bych už neviděl jinde, ale celkově se mi ten film zamlouval. Jenže pak přišel poněkud hloupej konec, kterej nechal spoustu věcí bez vysvětlení. To mi dost pokazilo dojem z celýho filmu. Ale ty 3 hvězdy si to zaslouží. S nějakym trochu promyšlenějšim závěrem by to bylo možná i za 4.(10.3.2013)

• m4xp4yn3

Úplný blábol. Film bez pointy, plný bezobsažných dialogů, nesmyslných vedlejších postav, s děravým scénářem. Naprostá ztráta času.(11.5.2011)