Prďoši

Plynostop

Komedie / Rodinný

Francie / Německo / Itálie / Nizozemsko, 2002, 84 min

• Nolanofil

Mňa by naozaj zaujímalo, ako to producent predkladal štúdiu a dôvod prečo by to malo v kinách uspieť. Zdravím, mám scenár s chlapcom, ktorý neuveriteľne prdí a NASA ho za to pošle do vesmíru, potrebujem na to iba jednu detskú hviezdu a 7 miliónov. A viete čo? oni mu tú detskú hviezdu dali a aj tých 7 miliónov. To je Amerika pánové!(8.7.2014)

• woody

Dětské hvězdy často učinkují ve velmi špatných filmech aby pak později ohromily v Oscarovém trháku.Ten zrzavej Grint(ano,je to ten z Potera)na to jde naopak.Nejdřív v jednom z nejúspěšnějším filmu všech dob a pak v této slátanině o klukovy který neustále prdí aby ho pak NASA vystřelila silou prdu na nějakou planetu!I Vesmírná prda se mi líbila víc.(22.9.2003)

S filmem mám jediný problém: netuším na koho je cílený na starší je asi dementní viz. hodnocení a pro malé se zase téma prdění moc nehodí (ono se vlastně nehodí vůbec). Proč však má ode mě takové hodnocení jaké má ? Film mě prostě svým úchylným způsobem bavil a rád jsem koukal na Rona. Je to blbost, ale svým způsobem celkem zajímavá blbina. Nebýt tak nízkého hodnocení dal bych 2, film si však podle mě nezaslouží plácat se na úplném dně tak 3 hv. a 45%.(16.8.2011)

• Estrellita

Tohle bylo Utrpení s velkým U! Příšerný rádobypříběh, strašný scénář, odporný zvuk a hrozní herci (s čestnou výjimkou Rona, který toho blbečka zahrál aspoň uvěřitelně). Něco tak pitomého jsem už dlouho neviděla a bohužel to vůbec nebylo mile pitomé, ale pohopouze nechutně a otravně pitomé. Tenhle film by si zasloužil být v žebříčku nejhorších filmů na vyšších pozicích. TFUJ!(14.11.2013)

• C0r0ner

Mít IQ někde kolem sedmdesáti, vypít k tomu deset piv a nechat si udělat lobotomii rezavou lopatou, tak bych i tak vymyslel lepší scénář. Jak může kurva někoho napadnout taková nebetyčná (doslova) sračka? A jak na to může někdo dát peníze, aby se to realizovalo? A co na tom do prdele stálo sedm milionů dolarů? 10%(26.11.2016)

• - Film se natáčel v Londýně ve Velké Británii a v Albany v New Yorku v USA. (rafix)

• - Každé auto u domu Patrika je zelený Mini Minor. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Ve filmu je celkem 50 prdů. (rafix)