MickeyStuma odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Thrillerová atmosféra v ponorce stoupla ve své dramatizaci na maximum. Amy jde o život a světe div se, v zoufalství a beznaději nevzpomíná na svou dcerku, ale připomíná si lesbický vztah s Vigilií. Tak takováhle  propaganda LGBT… je už skutečně přes čáru. Ve vnitrozemí se odhalí politické sounáležitosti s daným případem a tak, jak jeto podané, to zní až uvěřitelně. Konec samozřejmě dopadne dle očekávání, ale propaganda LGBT prostě nezahálí. Srdcervoucí lesbická rozprava na ulici mezi Amy a Virginií a  k tomu ještě homosexuální překvapení na konec. Jeden ze členů posádky v ponorce má jako tečku za vším moralizační monolog, ve kterém také projeví svou homosexualitu a to k policejnímu parťákovi Virginie, kterému se mírně zakalí oči dojetím. Tak tohle tu teprve nemuselo být. Takže závěrečná část se tímto řadí mezi absolutní dno. Čeho je moc, toho je příliš a čeho je příliš, to už je k nesnesení. ()

Axident

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poslední díl slabší, narozdíl od homofobů mi nikterak nevadila lesbická linka, ale akční scény v ponorce s ruským spiónem působily jalo z béčkového thrilleru. ()