Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po vražde svojej dcéry sa pastor z malého mestečka v New Jersey rozhodne vziať spravodlivosť do vlastných rúk. Jeho dcéra bola popravená takmer bez stopy, ale on čoskoro dostane možnosť postaviť sa vrahovi tvárou v tvár. (Marceloo)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Aneb jak kněz otevřel oči. Druhým se to dobře radí, dokud se nedostaneme do maléru a neuděláme přesný opak toho, co jsme před tím říkali. Otec Bishop příliš sympatiemi nehýří, a tak mi byl po většinu času jeho osud ukradený, byť chápu filmařský záměr - z bábovky státi se Ashem. Poměrně nevyvážený snímek začne držet po sobě, až když se kruh uzavře. A popravdě nejzábavnější je poslední čtvrtina, kdy dojde na šťavnatou vybíjenou. Lítají hlavy a nohy, k ruce přijde i rýč. Střeva ven sice ne, ale na oko dojde. Jak tam tak leželo, nemohl jsem si nevybavit Kill Bill. Nu a řezačka zas dala vzpomenout nejen na Univerzálního vojáka. Prospělo by zkrácení, jelikož užvaněné pasáže poněkud ubíjely. Na jedno podívání....ale proč ne. Dobrá muzika. ()

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Roztomilá záležitost, která zůstala malý kousek od čtvrté hvězdy. Ne snad tolik kvůli pastorovu morálnímu problému se sadistickou pomstou, jako spíš kvůli zbytečné odlehčenosti a až příliš cukrkandlovému závěru, tenhle námět se měl zpracovat mnohem vážněji, temněji, drsněji. Nápad se soukromým pozemským (nebo spíš podzemním) peklem pro hříšníky je ale výborný a dokonce i ten trouba pastor se ke konci konečně trochu odváže. Několik brutalitek je vcelku milých, i když triky jsou mizerné a herci nepříliš přesvědčiví. Nejsilnější devizou "Odvetníků" je ovšem dobře a rafinovaně vystavěný scénář, na konci do sebe všechno hezky zapadne, ačkoliv v průběhu filmu tomu moc nevěříte. Spokojené tři a půl. ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Laciná krávovina. Hlavní postavou je pastor, jakože aby to vypadalo, že ten film má i nějaké hlubší téma. V cameo roličkách se tu mihne řada známých rockových hudebníků, jakože aby ten film alespoň někoho zajímal a měl zpočátku na databázích od fandů vyhoněné hodnocení na přijatelné hodnoty. Nakousne to řadu motivů, ale ve výsledku to o ničem není. Pokud v tom něco funguje, tak těch asi dvacet minut krvavého mayhemu v poslední třetině, kdy si snímek přestane hrát na něco, čím není, a začne vršit jeden krvavý výjev na druhý. V ten moment jsem lehce ožil, ve výsledku je to ale jen zapomenutelné béčko. ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

No asi takhle. Podívat se na to dalo ale za mě to není nic co bych někomu s klidným srdcem doporučil. Věřím, že si to svý příznivce najde ale já to nejsem. Pastor byl celkem sympatickej a celkem i inovativní co se týče kázání. Když se ale střetl tváří tvář s vrahem svý dcery zachoval se jako přizdisráč. Na konci přece jenom ukázal, že má koule a rozjel celkem krvavou řež. Ke konci se krví opravdu nešetří ale gore povětšinou za moc nestojí(působí lacině). Ani kamera na mě nepůsobila moc sebejistě. Zvlášť při akci. Filmu se určitě nedá upřít pár povedenejch scén a pasáží ale jako celek to moc nefunguje. Především proto, že scénaristicky je to slabší kousek. Lepší 2 hvězdy. ()

Marceloo 

všechny recenze uživatele

Po vražde svojej dcéry sa pastor z malého mestečka v New Jersey rozhodne vziať spravodlivosť do vlastných rúk. Jeho dcéra bola popravená takmer bez stopy, ale on čoskoro dostane možnosť postaviť sa vrahovi tvárou v tvár. - Prvá polovica je čo sa týka motivácie charakterov a sympatií k postavám úplná špička. Dokonca až taká, že som si v polovici musel pozrieť IMDb, že či vôbec pozerám správny film. Prekvapilo ma tam hodnotenie 5.5, pretože u mňa to vyzeralo na plnú, aj keď o horor v tej chvíli úplne nešlo. Lenže príbehový zvrat, ktorý príde v druhej polovici, v ktorej sa objavia príšery, ktoré sú akýmsi mixom medzi kanibalmi a zombíkmi, to celé úplne zruinoval a urobil z toho nesmierne iritujúci film a prihlúpnutú generickú naháňačku s túžbou po pomste. Už dlho som nevidel takýto rozporuplný film, ale slušné tri tomu kvôli vynikajúcej prvej polovici a skvelej hudbe dvojice od Stranger Things dať musím. ()

Zajímavosti (2)

  • Film sa natáčal vo Vinelande (New Jersey, USA) a Hendersone (Nevada, USA). (Arsenal83)
  • Film mal svoju svetovú premiéru 30. augusta 2021 na filmovom festivale FrightFest v Londýne s obmedzenou kapacitou kvôli pandemickým opatreniam. (Arsenal83)

Reklama

Reklama