poster

The Munsters' Scary Little Christmas (TV film)

Komedie / Rodinný / Sci-Fi

USA, 1996, 91 min

Režie:

Ian Emes

Scénář:

Kevin Murphy

Kamera:

Roger Lanser

Střih:

M. Scott Smith

Kostýmy:

Margot Wilson
(další profese)
  • liquido26
    ***

    2,5 Typická americká televizní rodinná vánoční komedie z 90. let, která je trochu ozvláštněná o rodinku Munsterových, kultovní hororovou rodinu ze 60. let. Příběh je klasické klišé o Santovi a záchraně vánoc na poslední chvíli. Munsterovic s novými představiteli nedopadli tak úplně nejhůř, ale původnímu obsazení nesahají ani po kotníky. Nejlehčí to bylo s Marylin. Prostě hezká, naivní blondýna a je úplně jedno, kdo jí zahraje. Dále se docela povedla Lily, která sice nemá tu grácii, jakou měla Yvonne DeCarlo, ale za to byla poměrně osobitá a sexy :-) Herman je trouba jako vždy a bohužel tady poměrně nevýraznej trouba s make-upem. Chyběl tomu ten Gwynnův hřmotný hlas a přehnaná gesta. Představitel Dědy se snažil napodobovat původního Dědu, ale bohužel se moc nevedlo a úplně nejhůř to odnesla postava Eddieho. Ten hošík, co ho představoval, byl takový nevýrazný trouba s holčičkovským kukučem, tichým hláskem, kterýmu nebylo rozumět a příšernou červenou napodobeninou původního kostýmu. Atmosféra Munsterovic domu je značně ochuzena o všechnu tu kouzelnou mlhu, prach, špínu, pavučiny a rakev s telefonem. Na závěr přichází obrovská rodinná oslava, která je pro děj úplně zbytečná, ale v každém správném televizním rodinném filmu být prostě musí. Celkově velmi slabé tři hvězdy.(20.3.2011)

  • - Mezi pozvané na vánoční večírek rodinky Munsterových patřila většina klasických monster z černobílých hororů z 20. - 50. let jako např. Mumie, Neviditelný muž, Fantom opery, Netvor z černé laguny, Vlčí muž, Zvoník od matky boží, a své děťátko přivezla také Rosemary z filmu Romana Polanského. (liquido26)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace