Reklama

Reklama

Tvůj souboj s divočinou: Neprochladni!

(pořad)
  • USA You vs. Wild: Out Cold
Reality-TV / Dobrodružný / Krátkometrážní
USA, 2021, 25 min

Režie:

Ben Simms

Účinkují:

Bear Grylls

Obsahy(1)

Bear po nehodě letadla ztratí paměť a musí se rozhodnout, jak zachránit pilota a přežít. Interaktivní dobrodružství, ve kterém jde o hodně. (Netflix)

Recenze (5)

hrumsrt 

všechny recenze uživatele

Vyber si, jestli sníš švába nebo stonožku? Jakože bacha může Vás vypnout i nějakej yetti! Super nápad, na content na Netflixu! Ale holt ta hra s Vámi někdy vym*dá.. Ocenil bych to asi delší a nebo kratší ty rozhledy po krajině, či ty některý jeho komentáře, ale uřčitě cením nápad a v budoucnu si zkusím i něco dalšího. 70% ()

Reklama

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Proč pokaždý ten vocas musí sežrat nějaký humus!?! Aspoň, že ti po ty mnohonožce bylo zle ty jantare 🤣 Tentokrát trochu větší nuda než v Africe se zvířaty. Yeti mohl být vidět víc. ()

Melios 

všechny recenze uživatele

Zaujímavý námet, ktorému najviac škodí jeho neustále prerušovanie kvôli spusteniu nových scriptov a relatívna ilúzia skutočného výberu. ()

luka4615 

všechny recenze uživatele

Vydařený edukativně interaktivní počin od týmu Beara Gryllse, který nás tentokrát přizve ke strastiplné záchraně přítele ze ztroskotaného letadla. A i když se budeme nacházet na vrcholu hor či hluboko v temných tunelech, můžete si být jistí, že i zde Bear najde několik chutných švábů a housenek! (Netflix) ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama