Captain Power and the Soldiers of the Future (TV seriál)

Sci-Fi / Akční

USA, 1987, 30 min

Kdysi to davali na OK3 rano. Serial byl v puvodnim zneni a musim rict ze ¨v dane dobe to byl velmi dobry serial. O tom take svedci hodnoceni na zahranicnich webech. Ovsem dnes pokud se na tento serial podivate s bidou mu date hvezdicku. Je to jako koukat na prvni StarTrek s plastikovymi pistolkami. Pricemz tento serial mel trochu vice vizualnich efektu. Pokud se nadto povznesete, urcite si uziteje dobrou zabavu z 90let.(17.1.2009)

Ťažko to hodnotiť z dnešného hľadiska. Krabicové efekty, spŕšky iskier a hŕba bakelitových kostýmov vojakov budúcnosti, ako krpec som na tom fičal, hoci už vtedy sa mi to zdalo príšerne béčkové. Mladý Kapitán Power sa rozhodne pomstiť za smrť svojho otca, jeho bývalému kamarátovi, ktorý ho zabil, a teraz je viac strojom ako človekom, obklopený armádou robotov. Asi najsolídnejší kostým v celej tejto B trme-vrme mal spomínaný strýko kyborg. Naopak jeho roboti vyzerali a hýbali sa ako starí opilci s motorkárskymi prilbami na hlavá. Vrchol všetkého je fakt, že ak hocikto z Powerovej bandy nejakého, akože usmrtil tak tie telky čo mali na hrudiach začali zrniť. Odporúčam hlavne zarytým fanušíkom sci-fi druhej akosti.(13.12.2007)

Poprvé jsem to viděl na OK3 ,ve čtyři ráno a tenkrát se mi to hrozně líbilo. Roboti, lasery a útočné čluny.(20.4.2003)

Přesně to samé,co zde píší ostatní. Takže cituji-brzké ranní vstávání a OK3. Jak já to miloval. Toto a V. Ovšem V,tak to mi zůstalo dodnes. Měl jsem tu čest vidět poprvé celý seriál před 6lety a až na 3,4díly,bych si ho nenechal:-( Je ale pro mě podstatný fakt,že to je práce skvělého Michala J.Straczynského,6 let před Babylonem 5. No,někde se musíte rozcvičit. A tohle,jako rozcvička,nejni vůbec špatný.(6.6.2017)

Brzké ranní vstavaní a OK3 to je vzpomínka na tento trochu kultovní, nostalgický sci-fi seriál.(18.2.2010)