A Cold Night's Death (TV film)

The Chill Factor

Paul Junger Witt

David Berlatsky

Kostýmy:

Ray Harp

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

Mohutnou vrstvou ľadu obalený psycho thrill , v ktorom pri výskume vplyvu nadmorskej výšky na organizmus ( samozrejme ani tento x nie ľudského ) si ten klaustrofob ošiaľ odnesú obaja , Culp aj Eli - nik iný tam už ale potrebný nebol.Obaja si v tej TV mrazničke bohate vystačili. Potvrdilo sa ,že strach z neznáma dokáže divy a aj to ,že Eli je fayn . Napadá mi pár podobností s titulmi novšieho data , ale v tomto prípade to sem nepatrí. Spokojnosť.(29.3.2011)

Celkem obstojný a hodně atmosférický horor, o nějakém svinstvu co se dostane na zem. Na filmu oceňuju atmosféru která se dala krájet ono Antarktida či kde to bylo má něco do sebe a sníh a nic okolo působí skoro vždycky dobře, takže tady si nejde stěžovat. A strach z neznámého působí výborně a člověka nenechá vydechnout, nečekejte sice nějaké závratné zvraty či něco co by Vás donutilo sedět s otevenou hubou ale je to prostě zábavné béčko ze 70 let a navíc je hodně krátké takže se ani nudit moc nebudete a brečet nad ztrátou času taky ne.(10.6.2012)