Za zdmi smrti - Krvavá pomsta

• USA Dark Blood

tsatsiki

Po dlouhé době jsem přemýšlel, jestli dám odpad nebo nějakou hvězdičku.Na to, jak je to krátké, tak je to zdlouhavé, depresivní, o ničem, nuda, scénář marný a ještě nesympatičtí herci.Dávam jednu hvězdu za odvahu, že tu blbost někdo natočil. ()

Diaconix odpad!

“Je možné, že jsem blázen. Ale ve svých záchvatech příčetnosti si vzpomínám, že sem tě šíleně miloval.” “Řekl sem podívej se na mě”, ale tuto hlašku z uvedeneho filma radši nebrat a nedivat. Kolumbijzka straž drogova je asyk uznavana, ale kinematografija stoji za staru belu. Aspoň dle tohoto snimka, bo serijal o těch drsnych kryminalech sem zhledl stejně jak “Treztanca”, ale toto mohlo byt fajne na přelomu osmdesatek a devadesatek, bo jak kulysy tak oblečeni tomu odpovidaju. Asyk sem to nepochopil. Chraň se psiho předku, koňskeho zadku, ženskeho prostředku a tohoto filma. Zdař buch! ()

Johnny.ARN

Toto bolo skôr o nejakom psychickom rozpoložení väzňa ako o nejakom živote a brutalite za mrežami. Miestami to bolo drsné, špinavé, ale všetko ukázané ako keby z rýchlika, čo je pri danej stopáži logické. Úplne som ale nepochopil význam toho filmu a prečo vznikol, resp na čo chcel poukázať. 2 z 5 ()

mdf

Možná to má lákavý název,ale to je jediné.Pokud čekáte nějaké peklo ve vězení,tak až na pár scén a uchylného dozorce,je to takové bez štávy.. ()